جامع نیوز:​بانک صادرات ایران در راستای اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و کمک به افراد نیازمند جامعه تا پایان تیر ماه سالجاری هزار و ٨۵٣ میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به متقاضیان پرداخت نموده است. به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، مبلغ پرداختی از سوی این بانک به زوج های جوان […]

جامع نیوز:​بانک صادرات ایران در راستای اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و کمک به افراد نیازمند جامعه تا پایان تیر ماه سالجاری هزار و ٨۵٣ میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به متقاضیان پرداخت نموده است.
به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، مبلغ پرداختی از سوی این بانک به زوج های جوان در سال ٩٣ مبلغ١٠ هزار و ٧۴١ میلیارد ریال بوده است که در مجموع ٢۶٣ هزار نفر از تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه این بانک بهره مند شده اند که بر اساس آمار منتشره از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا این میزان معادل ٢٢ درصد کل تسهیلاتی است که از سوی شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت و بانک متبوع در این زمینه توانسته است عملکرد مطلوبی به ثبت برساند.
این گزارش می افزاید در چهار ماه نخست سال جاری نیز مبلغ هزار و٨۵٣ میلیارد ریال توسط شعب این بانک به ٢۴هزار و ١۴۴ زوج جوان پرداخت شده است.
همچنین در ۴ ماهه اول سال ٩۴ افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) برای تامین شغل و اشتغالزایی از ٣۴٩ میلیارد ریال تسهیلات بانک صادرات بهره مند شده اند.
بانک صادرات ایران با هدف ایفای رسالت های اجتماعی و فرهنگی و به ویژه محرومیت زدایی و در راستای سیاست های دولت مبادرت به پرداخت تسهیلات به گروه های مختلف نموده است.
شایان ذکر است اشتغالزایی، مشاغل خانگی، زندانیان نیازمند، ساخت مسکن روستایی در زمره بخش هایی محسوب می شوند که از سوی بانک صادرات به صورت قرض الحسنه مشمول دریافت تسهیلات اعطایی شده اند.
منبع تامین این نوع تسهیلات دارندگان حساب های قرض الحسنه می باشند که با همت بلند خود در این امر خداپسندانه مشارکت دارند.
گفتنی است بانک صادرات ایران در عرصه فعالیتهای کلان اقتصادی و ایجاد زیر ساختها برای توسعه همه جانبه کشور نقش اساسی ایفا می کند و بسیاری از پروژه های عظیم صنعتی و اقتصادی در اقصی نقاط کشور با مشارکت این بانک در حال اجرا می باشند.