جامع نیوز:به دلیل استقبال کم‌نظیر و درخواست علاقمندان، مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای پاسارگاد که به ابتکار بانک‌پاسارگاد در حال برگزاری است، تمدید شد. به گزارش جامع نیوزاز بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک با اعلام این خبر گفت: هیات اجرایی و هیات داوران، در پی استقبال […]

جامع نیوز:به دلیل استقبال کم‌نظیر و درخواست علاقمندان، مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای پاسارگاد که به ابتکار بانک‌پاسارگاد در حال برگزاری است، تمدید شد.
به گزارش جامع نیوزاز بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک با اعلام این خبر گفت: هیات اجرایی و هیات داوران، در پی استقبال بسیار خوب علاقمندان و درخواست آنها، مهلت ارسال آثار را به جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد، تا انتهای شهریور ماه ۱۳۹۴ تمدید کرد. رفیعی ادامه داد: تاکنون بیش از ۶۰۳ نفر در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۰۷ فیلم و ۳۵ ایده به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است. مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد افزود: به دلیل این استقبال بسیار خوب بانک‌پاسارگاد قصد دارد علاوه بر اهدای جوایز به برگزیدگان این جشنواره، آثار برگزیده و منتخب این عزیزان را نیز خریداری کند. همچنین این بانک در جهت حمایت و ایجاد انگیزه در علاقمندان، پس از اتمام جشنواره و اعلام نتایج، زمینه را برای اکران عمومی آثار برگزیده، در یکی از سالن‌های سینمای تهران، مهیا خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: این جشنواره با هدف کشف استعدادها و حمایت از هنرمندان و همچنین جلب افکار عمومی نسبت به موضوعات این جشنواره، در ۳ بخش اصلی حفظ محیط‌زیست و منابع‌ ملی، تکریم خانواده و حقوق اجتماعی و معرفی یکی از خدمات، محصولات یا ویژگی‌های بانک‌پاسارگاد آغاز به کار کرد. وی در خصوص شرایط آثار ارسالی و جوایز این جشنواره تصریح کرد: زمان آثار ارائه شده نباید بیش از ۱۸۰ ثانیه باشد. همچنین طرح و ایده اثر باید در یک صفحه A4 ارائه شود. به نفرات اول تا سوم در هر بخش به ترتیب تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۶۰ میلیون ریال، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۴۰ میلیون ریال و تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۳۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد. همچنین در بخش جنبی جشنواره به ۳ ایده برتر در هر بخش که امکان ساخت پیدا نکرده‌اند، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۱۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد.
گفتنی است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۱ و ۸۲۸۹۳۰۳۰-۰۲۱ تماس و یا به سایت http://www.pasargadfilmfest.ir/ مراجعه فرمایند.