جامع نیوز:سایت ایکس ری کانتینری و ساختمان اداری اداره کل گمرک لطف آباد با حضور رئیس کل گمرک ایران افتتاح شد. به گزارش جامع نیوزاز گمرک، مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران به همراه هیئتی با حضور در اداره کل گمرک لطف آباد ، ساختمان اداری و سایت ایکس ری کانتینری این گمرک […]

جامع نیوز:سایت ایکس ری کانتینری و ساختمان اداری اداره کل گمرک لطف آباد با حضور رئیس کل گمرک ایران افتتاح شد.
به گزارش جامع نیوزاز گمرک، مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران به همراه هیئتی با حضور در اداره کل گمرک لطف آباد ، ساختمان اداری و سایت ایکس ری کانتینری این گمرک را افتتاح کرد.
کرباسیان آینده و چشم انداز گمرک لطف آباد را روشن توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد: با همکاری همه نهادهای موجود این سازمان خدمت رسان را به یک فضای مناسب در صحنه اقتصادی مبدل نماییم .
وی از نصب ایکس ری کانتینری به روز و مدرن با ضریب نفوذ اشعه بسیار بالا در این گمرک ، راه اندازی سامانه جامع یکپارچه امور گمرکی ، نصب سیستم جی پی اس و واحد سگهای مواد یاب را در جهت افزایش سرعت و دقت در کار گام بسیارموثری دانست و این را مرهون همکاری سازمانهای مختلف ازجمله استانداری، پایانه ، مجلس و فرمانداری عنوان کرد .
کرباسیان راه اندازی سامانه جامع امور گمرکی و ایجاد پنجره واحد تجارت فرامرزی در جهت افزایش خدمت رسانی به مردم در جهت انجام فعالیتهای اقتصادی را بسیار مفید برشمرد و خاطرنشان کرد: خدمت رسانی به مردم از وظایف کارکنان گمرک است.
رئیس کل گمرک ایران در ادامه رسیدگی به مرزها و تامین نیازهای همکاران در گمرکات مرزی کشور در شان جمهوری اسلامی ایران را از اولویت های این سازمان عنوان کرد.
وی همچنین از نهایی شدن سامانه جامع امورگمرکی در این گمرک در امر ترانزیت و صادرات اظهار خرسندی نمود و پیگیری ایجاد پنجره واحد تجارت فرامرزی و دروازه مشترک مرزی با تعامل و همکاری سرکنسولگری کشورترکمنستان ونمایندگی وزارت امور خارجه را خواستارشد .