جامع خبر:در ادامه معرفی بسته¬های مقرون به صرفه اینترنت رایتل، دو بسته اینترنتی جدید ۷ و ۱۲ گیگابایتی ماهانه معرفی شد. به گزارش جامع خبراز رایتل، در ادامه ارایه بسته های اینترنت جدید برای مشترکین پرمصرف رایتل، این اپراتور دو بسته جدید دیگر را معرفی و عرضه کرد. براساس این گزارش، بسته¬های مذکور تنها برای […]

جامع خبر:در ادامه معرفی بسته¬های مقرون به صرفه اینترنت رایتل، دو بسته اینترنتی جدید ۷ و ۱۲ گیگابایتی ماهانه معرفی شد.
به گزارش جامع خبراز رایتل، در ادامه ارایه بسته های اینترنت جدید برای مشترکین پرمصرف رایتل، این اپراتور دو بسته جدید دیگر را معرفی و عرضه کرد.
براساس این گزارش، بسته¬های مذکور تنها برای سیم کارت دیتای رایتل قابل فعال¬سازی است.
گفتنی است در یکی از بسته¬ها رایتل امکان استفاده از ۷ گیگابایت اینترنت به همراه ۷ گیگابایت هدیه در ساعات افت مصرف را تنها با پرداخت ۲۸ هزار تومان و به صورت ۳۰ روزه فراهم آورده است.
در بسته دوم مشترکینی که نیاز به حجم ترافیک بیشتری در طول ماه دارند می¬توانند از ۱۲ گیگابایت اینترنت به همراه ۱۲ گیگابایت هدیه در ساعات افت مصرف با پرداخت ۴۰ هزار تومان بهره¬مند شوند.
رایتل هفته گذشته و پس از وعده مدیرعامل خود مبنی بر کاهش قیمت¬ها اقدام به ارایه بسته ۱۵ هزار تومانی با ۳ گیگابایت به همراه ۳ گیگابایت هدیه در ساعات افت مصرف و برای تمامی سیم¬کارت¬های خود نموده بود.
گفتنی است علاقه مندان به استفاده از بسته های جدید رایتل که تاکنون سیم¬کارت دیتا نداشته اند می¬توانند در فروش پاییزی رایتل، با خرید بسته¬های آغازین سیم¬کارت دیتا به همراه تخفیف در ارایه سیم¬کارت دیتا و مودم¬های همراه رایتل اقدام نمایند.