جامع خبر: بانک پاسارگاد در خدمتی جدید، سامانه شعبههای بانک پاسارگاد را با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید راهاندازی کرد. این نرم‌افزار که پیش از این برای نسخه IOS نیز راه‌اندازی شده‌بود، خدمتی است که امکان دسترسی آسان و سریع به مکانیابی، نشانی و مشخصات کلیه شعبههای بانک‌پاسارگاد در سراسر کشور را فراهم میکند. […]

جامع خبر: بانک پاسارگاد در خدمتی جدید، سامانه شعبههای بانک پاسارگاد را با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید راهاندازی کرد.
این نرم‌افزار که پیش از این برای نسخه IOS نیز راه‌اندازی شده‌بود، خدمتی است که امکان دسترسی آسان و سریع به مکانیابی، نشانی و مشخصات کلیه شعبههای بانک‌پاسارگاد در سراسر کشور را فراهم میکند.
بر اساس این خبر، این سامانه در کلیه تلفنهای همراه مجهز به سیستم‌های عامل IOS و اندروید قابل دسترس است و علاوه بر در اختیار گذاشتن نشانی نزدیکترین شعبه و خودپرداز، در خصوص مشخصات شعبه از قبیل نام رئیس شعبه، آدرس دقیق، شماره تلفن و نمابر شعبه نیز اطلاعات کامل را در اختیار کاربر قرار میدهد. این نرم افزار همچنین امکان جستجو بر اساس نام، کد و محدوده شعبه را فراهم کرده و مسیریابی مناسب را از طریق نقشه برای کاربران فراهم می‌کند. مشتریان گرامی می‌توانند برای دریافت لینک‌ دانلود سامانه مذکور به سایت بانک‌پاسارگاد به آدرس www.bpi.ir مراجعه کنند.
گفتنی است مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان گرامی است.