جامع خبر:متقاضیان دریافت وام ازدواج که در سال ۹۳ و قبل از آن اقدام به ثبت نام کرده اند تا ۱۰ مهرماه سال جاری تسهیلات مورد نظر را دریافت می کنند. به گزارش جامع خبراز بانک مرکزی‌، مدیرکل اعتبارات این بانک با اعلام اینکه برخی بانک ها در سامانه تسهیلات ازدواج ، متقاضیان دریافت وام […]

جامع خبر:متقاضیان دریافت وام ازدواج که در سال ۹۳ و قبل از آن اقدام به ثبت نام کرده اند تا ۱۰ مهرماه سال جاری تسهیلات مورد نظر را دریافت می کنند.

به گزارش جامع خبراز بانک مرکزی‌، مدیرکل اعتبارات این بانک با اعلام اینکه برخی بانک ها در سامانه تسهیلات ازدواج ، متقاضیان دریافت وام از سال ۹۳ و قبل از آن در صف انتظار دارند گفت: طی هماهنگی‌های به عمل آمده مقرر شد تا ۱۰ مهر ۹۴ این افراد وام ازدواج را دریافت کنند.
سید علی اصغر میرمحمد صادقی افزود: در صورتی که این افراد تا ۱۰ مهر موفق به دریافت وام ازدواج نشدند می توانند از طریق مکاتبه با بخش اعتبارات و نظارت بانک مرکزی مراتب را اعلام و قطعاً موضوع پیگیری می شود.

وی با بیان اینکه انتظار ما این است که از اول دی ماه صرفاً متقاضیان سال ۹۴ در سامانه پرداخت تسهیلات ازدواج وجود داشته باشند افزود: بر این اساس هیچگونه تقاضای پیش از سال ۹۴ در سامانه بدون ارایه تسهیلات مشاهده نخواهد شد.