جامع خبر:کارگاه ۲۰ ساعته برند سازی شخصی به همت شرکت برندتک از ۹ تا ۳۰ مهرماه امسال با حضور مدیران عامل و ارشد، صاحبان مشاغل خدماتی، پزشکان، دندانپزشکان و هنرمندان در چهار جلسه پنج ساعته برگزار می شود. به گزارش جامع خبرطبق نظریه رشد روانشناس معروف اریک اریکسون ، انسان موفق در فاز چهارم رشد […]

جامع خبر:کارگاه ۲۰ ساعته برند سازی شخصی به همت شرکت برندتک از ۹ تا ۳۰ مهرماه امسال با حضور مدیران عامل و ارشد، صاحبان مشاغل خدماتی، پزشکان، دندانپزشکان و هنرمندان در چهار جلسه پنج ساعته برگزار می شود.

به گزارش جامع خبرطبق نظریه رشد روانشناس معروف اریک اریکسون ، انسان موفق در فاز چهارم رشد ، به ساختن دنیای خود میپردازد و با توجه به تجربیاتی که تاکنون کسب کرده است سعی میکند تا تاثیر مثبتی در جهان باقی بگذارد.
در این مرحله انسان با حداکثر استفاده از توانایی ها و دانش خود می کوشد تا آنچه دارد به جهان عرضه کند و برند سازی شخصی یکی از ابزاری است که به ما این امکان را میدهد تا این تاثیر را عمیق تر و ارزشمندتر در جهان داشته باشیم.
برند شخصی بر خلاف تصور عامه که با اشتهار یکسان شمرده میشود ، در واقع نمایان گر ارزش ها و اصولیست که فرد طرفدار آنهاست و از آنها پیروی میکند و در آن مسیر ارزش آفرینی مینماید.
برای برندسازی شخصی نیز همانند برند شرکتی ، وجه تمایز و یکپارچگی از اهمیت بسیاری برخوردار است.
اعتماد رکن برند است.برند شخصی نیز بر پایه اعتماد شکل میگیرد که ما خوب میدانیم اعتماد سازی فرایندیست بس پیچیده و ارزشمند.
به هر حال آنچه برای انسان امروزی و انسان روبه رشد و تعالی ارزشمند است تاثیر گذاری مثبت او در جهان و ثبت او به عنوان یک عنصر گرانمایه از هستی است که این به آسانی میسر نمیشود و باید برای رسیدن به آن تلاش کرد. به خصوص در جامعه امروزی که ارزش ها و راهکارهای قدیمی از میان رفته و فرهنگ در حال گذار با ظهور تکنولوژی که هر لحظه متاعی نو به بازار عرضه میکنند مارا سردرگم میسازد.
در کارگاه ۲۰ ساعته برند سازی شخصی دکتر شفیعی ما را با اصول و مبانی برند سازی شخصی آشنا خواهد کرد تا شاید به عنوان یک انسان از جایگاه خود در جهان هستی به خوبی استفاده کرده و انفعال پیشه نکنیم.
گفتنی این کارگاه پنجشنبه ها ساعت :۱۴-۱۹درتاریخ های:۹۴/۰۷/۰۹ تا ۹۴/۰۷/۳۰برگزارمی شودکه علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام وحضورباشماره تماس ۰۲۱۲۲۲۲۵۱۳۹ویابه سایت http://www.brandztech.comمراجعه نمایند.