جامع خبر:مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با حضور در شعبه ۶ تهران به بازدید از بخش‌های مختلف این مراکز پرداخت. بازدید مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از شعبه ۶ تهران به گزارش جامع خبراز سازمان تأمین‌اجتماعی، دکترسیدتقی نوربخش در این بازدید، از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به مراجعه کنندگان قرار گرفت. مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در جریان این […]

جامع خبر:مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با حضور در شعبه ۶ تهران به بازدید از بخش‌های مختلف این مراکز پرداخت.
بازدید مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از شعبه ۶ تهران

به گزارش جامع خبراز سازمان تأمین‌اجتماعی، دکترسیدتقی نوربخش در این بازدید، از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به مراجعه کنندگان قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در جریان این بازدید با مراجعه کنندگان به این مرکز بیمه‌ای و همچنین کارکنان شاغل در آنها به گفتگو پرداخت و جویای مسایل و مشکلات آنها شد و دستورات لازم برای حل مشکلات این مرکز و تسهیل خدمت رسانی به بیمه شدگان را صادر کرد.

در این بازدید مشاور ارشد مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، مدیرکل غرب تهران بزرگ و برخی مدیران ستادی، دکتر نوربخش را همراهی کردند.

شعبه ۶ تأمین اجتماعی تهران به ۴۳ هزار نفر بیمه شده اصلی که در ۳۸۰۰ کارگاه فعال مشغول به کار هستند خدمت رسانی می‌کند و مجموع افراد تحت پوشش این شعبه به ۱۱۸ هزار نفر می‌رسد.