شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۷

تقدیر رئیس اتاق بازرگانی ایران از مدیرعامل بانک صادرات

جامع خبر:​رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با اعطای تقدیرنامه‌ای به مدیرعامل بانک صادرات ایران، از نقش و رویکردهای این بانک در زمینه کارآفرینی، تولید ملی و رونق اقتصادی قدردانی کرد.
به گزارش جامع خبراز بانک صادرات ایران، در همایش ملی کارآفرینی، تولید ملی و رونق اقتصادی که با حضور مدیران ارشد، فعالان اقتصادی و بیش از ٧٠٠ نفر از مدیران عالی کارآفرین کشور، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، دکتر محسن جلال‌پور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با اعطای تقدیرنامه به اسماعیل لـله گانی مدیرعامل بانک صادرات ایران از خدمات و نقش این بانک در توسعه کارآفرینی و حمایت از واحدهای تولیدی داخلی تقدیر به عمل آورد.
در بخشی از این تقدیر نامه خطاب به مدیر عامل این بانک آمده است: « در دنیای امروز کارآفرینان ره‌پویان راه سخت و پرپیچ و خم پیشرفت در جوامع در حال توسعه به شمار می‌آیند. با توجه به این مهم مسلم است که کشورهای توسعه‌یافته موفقیت خود را مرهون زحمات کارآفرینان کوشا و ساعی خود می‌باشند. اینک با توجه به فعالیت شایسته و ستودنی شما که هر روز گام‌های مؤثری در جهت کارآفرینی و تولید ملی میهن عزیزمان، ایران اسلامی برداشته‌اید و این گام‌ها را با شرکت در «کنفرانس ملی کارآفرینی، تولید ملی و رونق اقتصادی» تکمیل نموده‌اید بر ماست تا با تقدیری در خور توجه، شما را در این مسیر سخت و پرمشقت همراهی نماییم. موفقیت روزافزون شما را در عرصه تولید و صنعت کشور از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم، امیدواریم که به فرموده مولای متقیان با کار نیک پاداش نیک درو نمایید.»
گفتنی است این همایش با رویکرد نقش کارآفرینی در رونق اقتصادی و تولید ملی و حمایت از کارآفرینان برتر کشور برگزار شده است و مدیران و کارشناسان درباره اهمیت حمایت از تولید و کارآفرینی در ایجاد اشتغال و برندسازی در کشور با هدف افزایش صادرات سخنرانی کردند.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲:۲۹ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تقدیر رئیس اتاق بازرگانی ایران از مدیرعامل بانک صادرات بسته هستند
  • 34 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.