جامع خبر:عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به رویکرد مناسب بانک شهر در ارایه خدمات الکترونیکی گفت: در این رویکرد جدید، ضریب نفوذ استفاده از خدمات بانکی در جامعه هدف افزایش می‌یابد. به گزارش جامع خبراز بانک شهر، اسماعیل جلیلی با تاکید بر ضرورت گسترش بانکداری الکترونیک، اظهار کرد: با توجه به […]

جامع خبر:عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به رویکرد مناسب بانک شهر در ارایه خدمات الکترونیکی گفت: در این رویکرد جدید، ضریب نفوذ استفاده از خدمات بانکی در جامعه هدف افزایش می‌یابد.
به گزارش جامع خبراز بانک شهر، اسماعیل جلیلی با تاکید بر ضرورت گسترش بانکداری الکترونیک، اظهار کرد: با توجه به محدودیت زمان برای دریافت خدمات از سوی مشتریان و شرایطی که امروزه در فعالیت‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات وجود دارد، بانک شهر توانسته در سال‌های اخیر رویکرد مناسبی را در این حوزه به مشتریان در پیش بگیرد.
نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیر خدمات الکترونیک بانک‌ها بر رضایتمندی مشتریان، اظهار کرد: خوب است که سایر بانک‌ها از روش استفاده شده در بانک شهر استفاده کنند و مجموعه فعالیت‌های خود را بر مبنای فناوری اطلاعات قرار دهند.
وی با اشاره به این‌که این رویکرد در دنیا شناخته شده است و با تاکید بر این‌که سیستم خودبانک بانک شهر منجر به کاهش هزینه‌های بانک و مشتریان می‌شود، گفت: مشتریان انتظار دارند با کمترین زمان و هزینه به خدمات دسترسی داشته باشند.
جلیلی با اشاره به گستردگی خدمات الکترونیکی بانک شهر، گفت: این رویکرد در شرایط پساتحریم زمینه رقابت را افزایش می‌دهد و امیدواریم بانک شهر الگویی برای سایر بانک‌ها باشد.