جامع خبر:هموطنان علاقه‌مند به مشارکت در میزبانی زائران اربعین حسینی می‌توانند کمک‌ها و نذورات خود را علاوه بر بانک ملی به حساب ۱۰۴۰ بانک ملت نیز واریز نمایند به گزارش جامع خبراز ستاد بازسازی عتبات عالیات، شماره حساببرپایی مراسم اربعین اختصاص یافت. پیش از این، امکان مشارکت نقدی تنها از طریق حساب۱۰۴۰ بانک ملی امکان […]

جامع خبر:هموطنان علاقه‌مند به مشارکت در میزبانی زائران اربعین حسینی می‌توانند کمک‌ها و نذورات خود را علاوه بر بانک ملی به حساب ۱۰۴۰ بانک ملت نیز واریز نمایند

به گزارش جامع خبراز ستاد بازسازی عتبات عالیات، شماره حساببرپایی مراسم اربعین اختصاص یافت. پیش از این، امکان مشارکت نقدی تنها از طریق حساب۱۰۴۰ بانک ملی امکان پذیر بود که به منظور تسهیل امور، همین شماره حساب در نزد بانک ملت نیز برای جذب کمک‌های مردمی اربعین اختصاص یافت.

همچنین آن دسته از هموطنان عزیز که علاقه‌مند به ارائه خدماتی از قبیل تغذیه، اسکان و پخت و پز به زائران مراسم اربعین ۹۴ در کشور عراق هستند، می توانند برای عقد تفاهم‌نامه به دفاتر ستاد بازسازی عتبات مراجعه کنند.در زمینه پخت و پز افراد می‌توانند بسته به توانایی و میزان آمادگی خود برای خدمات رسانی به برپایی آشپزخانه و یا نانوایی اقدام کنند.

براساس این گزارش متبرعان، خیرین، نیکوکاران، اصناف و بازاریانی که تمایل دارند در فیض پذیرایی از زائران اربعین حسینی سهیم باشند، می‌توانند اقلام اعلام شده در ذیل را به دفاتر ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرها اهدا نمایند.

اقلام مورد نیاز شامل : موکت – انواع چادر – برزنت – لوله داربست – پتو – ملحفه – منبع آب آشامیدنی بزرگ و منبع آب شوستشوی بزرگ – انواع گوشت ( قرمز و سفید ) – برنج – انواع حبوبات – شکر– رب گوجه فرنگی – قند – چای –آب معدنی – انواع آب میوه – دیگ بزرگ – اجاق گاز صنعتی – چای سازبرقی – ظروف یکبار مصرف و وسایل طبخ غذا است.