جامع خبر:شعب بانک رفاه در سراسر کشور آمادگی دارند تا پایان اسفندماه سالجاری نسبت به اعطای تسهیلات قرض الحسنه به مستمری بگیران و بیمه شدگان تامین اجتماعی اقدام کنند. به گزارش جامع خبراز بانک رفاه کارگران، تمامی مستمری بگیران بازنشسته، از کار افتاده کلی و بازماندگان بیمه شده متوفی ( همسر) می توانند تا سقف […]

جامع خبر:شعب بانک رفاه در سراسر کشور آمادگی دارند تا پایان اسفندماه سالجاری نسبت به اعطای تسهیلات قرض الحسنه به مستمری بگیران و بیمه شدگان تامین اجتماعی اقدام کنند.
به گزارش جامع خبراز بانک رفاه کارگران، تمامی مستمری بگیران بازنشسته، از کار افتاده کلی و بازماندگان بیمه شده متوفی ( همسر) می توانند تا سقف ۳۰ میلیون ریال و با مدت بازپرداخت ۳۶ ماه از این تسهیلات که از محل وجوه اداره شده سازمان تامین اجتماعی است، بهره مند شوند.
گفتنی است متقاضیان فقط یکبار در سال می توانند از تسهیلات مذکور استفاده کنند و اعطای مجدد تسهیلات منوط به داشتن اعتبار و تسویه حساب کامل بدهی گذشته است.
بر این اساس متقاضیان می توانند با مراجعه به شعب سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور نسبت به درخواست و اخذ معرفی نامه اقدام کنند.