جامع خبر:در یک سیستم مخصوص بازی، در اختیار داشتن یک کامپیوتر مجهز به قطعات حرفه ای امری است لازم، اما کافی نیست. خصوصا اگر بحث بر سر اجرای بازی های پیشرفته امروزی باشد، فناوریهای مختلف، جزئیات فراوان و جلوه های ویژه صوتی و تصویری در آن ها حرف اول را میزنند. لذت تجربه یک بازی […]

جامع خبر:در یک سیستم مخصوص بازی، در اختیار داشتن یک کامپیوتر مجهز به قطعات حرفه ای امری است لازم، اما کافی نیست. خصوصا اگر بحث بر سر اجرای بازی های پیشرفته امروزی باشد، فناوریهای مختلف، جزئیات فراوان و جلوه های ویژه صوتی و تصویری در آن ها حرف اول را میزنند. لذت تجربه یک بازی که توسط یک سیستم حرفه ای اجرا میشود تنها زمانی تکمیل خواهد شد که تصویر نهایی به نمایش در می آید. بنابراین یک نمایشگر مخصوص بازی در این میان نقشی حیاتی ایفا و فرایند عملکرد سیستم را تکمیل میکند.
ایسوس به عنوان یکی از پیشتازان در خط تولید سخت افزارهای حرفه ای و با ساخت و طراحی طیف کامل محصولات مورد نیاز یک سیستم گیمینگ، نام خود را به خوبی در ذهن گیمرها و کاربران حرفه ای این حوزه حک کرده است. این گروه از کاربران به خوبی با مشخصات و محصولات مخصوص بازی از جمله نمایشگرهای ایسوس آشنا هستند و به عقیده آنها نمایشگرهای مخصوص بازی که توسط ایسوس ساخته و طراحی میشوند با نمونه های مشابه سایر برندها قابل مقایسه نیستند.
ایسوس با تفکیک نمایشگرهای خود در سطوح مختلف، امکان انتخاب متناسب با نیاز هر گروه از کاربران را مهیا کرده است. نمایشگرهای گیمینگ ایسوس با پشتیبانی از آخرین فناوری های روز دنیا و امکانات انحصاری برای گیمرها، به انتخاب اول این قشر از طرفداران ورزش های الکترونیکی تبدیل شده اند. از جمله این ویژگی ها می توان به افزایش بسیار بالای نرخ تازه سازی و کاهش زمان پاسخگویی برای نمایش بلادرنگ تصویری با کیفیت در صحنه های اکشن اشاره کرد. همچنین با پشتیبانی از فناوری های G-SYNC و FreeSync که به ترتیب توسط دو شرکت تولید کننده های تراشه های گرافیکی NVIDIA و AMD معرفی شده اند، کیفیت تصویر در بازی دوچندان شده است.
از سوی دیگر ایسوس با در نظر گرفتن اهمیت سلامت کاربران، نیز دست به کار شده و علاوه بر دقت در جزئیات طراحی ارگونومیک، این نمایشگرها را به فناوریهای انحصاری دیگری نیز برای محافظت از چشم گیمرها مجهز کرده است. پیاده سازی فناوری Ultra-Low Blue Light برای حذف نورهای آبی زائد و فناوری Flicker Free برای جلوگیری از لرزش تصویر سلامت چشمان کاربران را در استفاده طولانی مدت تضمین میکند. تمامی نمایشگرهای سری گیمینگ ایسوس به سادگی از قابلیت چرخش و تنظیم ارتفاع متناسب با قد و زاویه دید کاربر برخوردار هستند تا کاربران بتوانند به راحتی وضعیت نمایشگر خود را تنظیم کنند.
طبق گزارش سایت معتبر Ranker، نمایشگرهای ایسوس، با پیشی گرفتن از دیگر رقبای خود در صدر جدول بهترین نمایشگرهای جهان قرار گرفته اند. نمایشگرهای گیمینگ ایسوس با پشتیبانی از جدیدترین فناوری های موجود و با تکیه بر طراحی خاص خود جوایز متعددی نظیر GOOD DESIGN و iF را نیز دریافت کرده اند که در نهایت این سری از نمایشگرها را به برند برتر نمایشگرهای مخصوص بازی در دنیا تبدیل کرده است.