جامع خبر:بانک تجارت با بانک آینده تفاهم نامه ارتقاء و گسترش سطح همکاری های متقابل امضا کردند. به گزارش جامع خبر، این تفاهم نامه با موضوعاتی همچون دعوت به مشارکت در تامین مالی پروژه ها، ارائه هرگونه تسهیلات و تعهدات (ضمانت نامه و اعتبارات اسنادی)به صورت سندیکایی و سرمایه گذاری ریالی و ارزی مشترک در […]

جامع خبر:بانک تجارت با بانک آینده تفاهم نامه ارتقاء و گسترش سطح همکاری های متقابل امضا کردند.

به گزارش جامع خبر، این تفاهم نامه با موضوعاتی همچون دعوت به مشارکت در تامین مالی پروژه ها، ارائه هرگونه تسهیلات و تعهدات (ضمانت نامه و اعتبارات اسنادی)به صورت سندیکایی و سرمایه گذاری ریالی و ارزی مشترک در طرح ها و پروژه های کوتاه مدت و میان مدت به امضاء مدیران عامل دو بانک رسید.

محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت در مراسم انعقاد این تفاهم نامه، گفت: با توجه به رفع محدودیت های بین المللی می توانیم با سود بردن از امکانات یکدیگر خدمات مناسبی به مشتریان هر دو بانک ارائه دهیم و بانک تجارت با تمام امکانات آماده گسترش این همکاری ها در دیگر حوزه های خدمات دو بانک است.

مقدم افزود: امیدوارم امضای این تفاهم نامه گام دیگری در مسیر هماهنگی و هم افزایی بین بانکها برای ارائه خدمات بهتر با هزینه کمتر به مشتریان باشد. اینگونه همکاری ها علاوه فراهم آوردن بستر لازم برای ارائه محصولات بانکی فراگیر به هموطنان، به کاهش هزینه های مشترک و تسهیل دسترسی مردم به خدمات بانکی نیز منجر می گردد و افزایش رضایت تمام ذینفعان بانک ها را به همراه خواهد داشت.

در این مراسم جلال رسول اف مدیرعامل بانک آینده با اشاره به سوابق همکاری های مشترک دو بانک، خاطرنشان کرد: امضا این تفاهم نامه گام نخست برای توسعه همکاری های بین دو بانک است و عزم جدی وجود دارد تا این تفاهم نامه باعث ایجاد بسترهای لازم برای همکاری بیشتر و در نهایت رضایت بیش از پیش مردم از خدمات شبکه بانکی کشور شود.

مدیرعامل بانک آینده افزود: در نظر داریم تا با تشکیل کارگروههای مشترک و بهره گیری از تجربه و دانش و نوآوری مدیران و کارشناسان دو بانک زمینه را برای همکاری های خلاقانه و سودآور بین دو بانک فراهم کنیم. ما معتقدیم در دوران پساتحریم بازار از آن کسانی است که قواعد رقابت را بلد باشند زیرا با رقبای بزرگی روبرو خواهیم شد.