جامع خبر:مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: دو اورهال (تعمیرات اساسی) پالایشگاه ایرانول پس از ۱۷ سال در سالجاری با موفقیت انجام شد. به گزارش جامع خبراز شرکت نفت ایرانول ، مهندس عیسی اسحاقی در مراسم تجلیل از عاملین برتر فروش شرکت نفت ایرانول در شش ماهه اول سالجاری ،گفت: در جهت افزایش کیفیت روغن پایه […]

جامع خبر:مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: دو اورهال (تعمیرات اساسی) پالایشگاه ایرانول پس از ۱۷ سال در سالجاری با موفقیت انجام شد.
به گزارش جامع خبراز شرکت نفت ایرانول ، مهندس عیسی اسحاقی در مراسم تجلیل از عاملین برتر فروش شرکت نفت ایرانول در شش ماهه اول سالجاری ،گفت: در جهت افزایش کیفیت روغن پایه تعمیرات اساسی واحد تصفیه با گاز هیدروژن (Hydro Finishing Unit)پالایشگاه روغن سازی تهران که واحد منحصر به فرد در پالایشگاه های روغن سازی کشور و منطقه به شمار می آید و وظیفه آن زدودن ناخالصی هایی مانند نیتروژن ، سولفور ، اکسیژن ، ترکیبات فلزی و اولفین ها و جایگزینی آن با هیدروژن است صورت گرفت که این اقدام باعث افزایش کیفیت روغن پایه تولیدی این پالایشگاه شد .
وی در ادامه گفت: دومین تعمیرات اساسی در پالایشگاه ایرانول واحد آسفالت گیری( PDA ) است که به طور کامل پس از ۱۶ سال توسط متخصصان و کارکنان پالایشگاه روغن سازی تهران با گاز پروپان به منظور افزایش کیفیت روغن مورد نیاز صنایع (برایت استاک)انجام شد.
مهندس اسحاقی در این باره گفت: آخرین تعمیرات اساسی واحد PDA در سال ۱۳۷۸ توسط شرکت پالایشگاه نفت تهران انجام شده بود که اینک با تلاش متخصصان و کارکنان پالایشگاه روغن سازی تهران در سطح گسترده صورت گرفت و موجب افزایش کیفیت برایت استاک روغن مورد استفاده در صنایع شد.
وی تاکید کرد: پالایشگاه روغن سازی آبادان نیز نیاز به تعمیرات اساسی دارد که انشاءاله به زودی انجام می شود.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در ادامه با تشکر وی‍ژه از عاملین و کارکنان فروش گفت: در ایرانول سیاست ما این است که میان مدیریت و عاملین فروش یک تعامل دو جانبه برقرار باشد.
وی با تاکید بر مصرف کالاهای داخلی گفت: شما با فروش محصولات داخلی در جهت ایجاد اشتغال در کشور گام بر میدارید و امیدواریم که بتوانیم در نیمه دوم سال جاری با تعامل خوبی که با شما داریم در جهت رونق بازار و افزایش سهم بازار داخلی گام هایی را برداریم .

پیش از سخنان مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول شهاب عظیمی پور مدیر فروش و صادرات این شرکت نیز در مورد برنامه های واحد فروش سخنانی ارائه کرد.
گفتنی است؛ در پایان این مراسم از عاملین برترفروش شرکت نفت ایرانول در استان های مختلف کشور تقدیر شد .