جامع خبر:​رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال نامه ای خطاب به مدیرعامل بانک صادرات ایران از عملکرد و دستاوردهای این بانک برای کمک به محرومین و نیازمندان تقدیر به عمل آورد. به گزارش جامع خبراز بانک صادرات ایران، مهندس پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ضمن اشاره به گزارش عملکرد تسهیلات پرداختی […]

جامع خبر:​رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال نامه ای خطاب به مدیرعامل بانک صادرات ایران از عملکرد و دستاوردهای این بانک برای کمک به محرومین و نیازمندان تقدیر به عمل آورد.
به گزارش جامع خبراز بانک صادرات ایران، مهندس پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ضمن اشاره به گزارش عملکرد تسهیلات پرداختی به افراد تحت پوشش آن نهاد از عملکرد مطلوب و تلاش و کوشش همکاران این بانک تقدیر و تشکر به عمل آورد.
در بخشی از نامه مذکور آمده است «از همکاری بزرگوارانه و تلاش خالصانه مسئولین محترم و کارکنان خدوم آن بانک در همراهی با نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) در امر توانمندسازی و خوداتکای محرومین با اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی قدردانی و سپاسگزاری نمایم.
در بخش دیگری از این نامه افزوده است: توفیقات افزون تری برای کلیه دست اندکاران آن بانک مسئلت داشته و امیدوارم استمرار این حرکت خداپسندانه زمینه ساز خدمتگزاری بیشتر به خانواده های معززی که از کاستی های مالی متاثر و در رنج بوده و به صورت مستمر مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشند فراهم گردد،
شایان ذکر است بر اساس گزارش ارایه شده این بانک حدود ٧ هزار میلیارد ریال تسهیلات را در ۴ سال برنامه پنجم توسعه کشور پرداخت نموده و با کمک و مساعدت بانک متبوع ٩٧هزار طرح اجرا و تعداد ۶٣ هزار و ٢۵٩ خانواده به خودکفایی رسیده اند.
گفتنی است این بانک در شش دهه از فعالیت خود در کنار انجام فعالیت های کلان اقتصادی و کمک به توسعه زیرساخت های کشور انجام رسالت های اجتماعی را نیز در برنامه های خود قرار داده و در این زمینه نیز توانسته است دستاوردهای چشمگیری را کسب نماید. به گونه ای که در سال ٩٣ با پرداخت ٢۶٣ هزار فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه برای جوانان این مرز و بوم براساس آمار اعلامی بانک مرکزی به تنهایی سهم ٢٢درصدی از کل تسهیلات ازدواج پرداخت شده توسط شبکه بانکی را به خود اختصاص داد.