جامع خبر:ارائه خدمات ارزی با سرعت بالا در بانک شهر، به عنوان ویژگی ‌رقابتی این بانک نسبت به سایر بانک‌های کشور عنوان شد. به گزارش جامع خبراز بانک شهر، مدیر امور بین‌الملل این بانک با اشاره به افزایش فعالیت‌های ارزی بانک شهر پس از دریافت مرحله دوم مجوز ارزی، اظهار کرد: با دریافت این مجوز، […]

جامع خبر:ارائه خدمات ارزی با سرعت بالا در بانک شهر، به عنوان ویژگی ‌رقابتی این بانک نسبت به سایر بانک‌های کشور عنوان شد.
به گزارش جامع خبراز بانک شهر، مدیر امور بین‌الملل این بانک با اشاره به افزایش فعالیت‌های ارزی بانک شهر پس از دریافت مرحله دوم مجوز ارزی، اظهار کرد: با دریافت این مجوز، بانک شهر مانند بسیاری از بانک‌های مطرح و قدیمی علاوه بر اقداماتی مانند افتتاح حساب و انجام حوالجات ارزی، واردات و صادرات کالا را نیز با سرعتی قابل قبول و به صورت حواله‌ای و LC انجام می‌دهد.
عصمت خاکباز، ارتباط مستقیم با کارگزاران از طریق سوئیفت را از مزایای این بانک نسبت به سایر بانک‌‌ها دانست و افزود: ارتباط مستقیم با سوئیفت، سرعت ارائه خدمات ارزی را افزایش می‌دهد که این موضوع برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است.
وی افزود: اقدامات ارزی برخی بانک‌های کشور که سوئیفت آنها قطع است نیز از طریق بانک شهر صورت می‌گیرد.
خاکباز با تاکید بر اهمیت انجام امور ارزی در کوتاه‌ترین زمان، گفت: با توجه به اهمیت این موضوع، مشتریان بدون معطلی خدمات مورد نیاز ارزی خود را دریافت می‌کنند و حتی اشکالات احتمالی در سیستم‌های نرم‌افزاری نیز مانع ارائه خدمات سریع نمی‌شود.
وی افزود: بانک شهر در مدت کوتاه و در مقایسه با بسیاری از بانک‌های همتراز خود، به لحاظ ارزی روند رو به رشدی دارد و کیفیت خدمات آن با بانک‌های برتر در این زمینه برابری می‌کند.