جامع خبر:سمینار “بیمه ها، نظام سلامت و رفاه اجتماعی” با حضور اساتید و صاحبنظران حوزه سلامت و رفاه اجتماعی و همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران و سیاستگزاران این حوزه برگزار می‌شود. به گزارش جامع خبراز سازمان تأمین اجتماعی، در این سمینار نقش بیمه […]

جامع خبر:سمینار “بیمه ها، نظام سلامت و رفاه اجتماعی” با حضور اساتید و صاحبنظران حوزه سلامت و رفاه اجتماعی و همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران و سیاستگزاران این حوزه برگزار می‌شود.

به گزارش جامع خبراز سازمان تأمین اجتماعی، در این سمینار نقش بیمه های سلامت در نظام های سلامت و رفاه اجتماعی به صورت مبسوط مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

در این سمینار سه پانل تخصصی برگزار می شود که در اولین آن با عنوان “جایگاه و نقش بیمه های اجتماعی در طرح تحول سلامت” به سخنرانی دکتر مسعود پزشکیان نماینده مجلس و ارائه گزارشی از بار مالی ناشی از طرح تحول به سازمان های بیمه گر توسط دکتر رضا حسین پور دبیر شورای راهبردی بیمه سلامت اختصاص خواهد داشت.

در پانل دوم این سمینار به “نقش بیمه های اجتماعی در دستیابی به پوشش همگانی سلامت” در برنامه ششم توسعه پرداخته می‌شود و دکتر محمد حسین شریف زادگان، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و عضو هیات امنای موسسه عالی پژوهش در این پانل به ایراد سخنرانی می پردازد.

در پانل دوم همچنین، دکتر ایرج حریرچی، قائم مقام وزیر و معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر عباس کبریایی زاده، رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و دکتر حسن زاده حضور دارند.

پانل سوم این سمینار با عنوان “نقش بیمه های اجتماعی در سیاست های رفاهی اجتماعی” با حضور و سخنرانی دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی، دکتر احمد میدری معاون رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی حیدری نائب رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی، دکتر عبدالرضا مصری نماینده مجلس ودکترمحمدرضا واعظ مهدوی و دکتر حسین راغفر از اساتید دانشگاه برگزار می شود.

گفتنی است، سمینار بیمه ها، نظام سلامت و رفاه اجتماعی روز دوشنبه ۱۱ آبان سال جاری از ساعت ۸الی ۱۶ در سالن الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، جنب پل گیشا برگزار می شود.