جامع خبر:بانک رفاه کارگران با هدف حمایت از نظام سلامت کشور، بخشی از هزینه های خرید تجهیزات پزشکی بیمارستان لبافی نژاد را متقبل شد و یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام حسین (ع) اهدا کرد. به گزارش جامع خبراز بانک رفاه کارگران، دکتر محقق نیا عضو هیات مدیره بانک در مراسم جداگانه ای که به […]

جامع خبر:بانک رفاه کارگران با هدف حمایت از نظام سلامت کشور، بخشی از هزینه های خرید تجهیزات پزشکی بیمارستان لبافی نژاد را متقبل شد و یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام حسین (ع) اهدا کرد.
به گزارش جامع خبراز بانک رفاه کارگران، دکتر محقق نیا عضو هیات مدیره بانک در مراسم جداگانه ای که به همین منظور برگزار شد با قدردانی از تلاش پزشکان و کارکنان بیمارستانی، نقش آنها را در احیای سلامتی جامعه بی بدیل خواند.
عضو هیات مدیره با تاکید بر افزایش تعاملات بانک رفاه و حوزه سلامت کشور، اظهار داشت: بانک رفاه به عنوان حامی نظام سلامت کشور در کنار سازمان تامین اجتماعی است و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کند.
وی افزود: بانک رفاه در راستای خدمات روزآمد به جامعه پزشکی و نظام سلامت، محصولات و خدمات مطلوبی طراحی و ارائه کرده است. در آینده هم روند ارائه خدمات مطلوب به این بخش از جامعه ادامه می یابد.
دکتر نورعلیزاده رئیس بیمارستان لبافی نژاد نیز با قدردانی از این اقدام بانک، اظهار داشت: مجموعه بیمارستان همواره بانک رفاه را به عنوان بانک عامل خود دانسته و تا کنون هیچ فاصله و حد و مرزی را با بانک رفاه احساس نکرده است.
وی همچنین خواستار افزایش سطح همکاری های فی مابین شد.
دکتر کریمان رئیس بیمارستان امام حسین نیز با قدردانی از این اقدام بانک، افزود: بیمارستان امام حسین(ع) نیازمند حمایت های مالی بانک است. همچنین بر افزایش تعامل و همکاری با این بانک معتقد هستیم.