جامع خبر:با هدف اطلاع‌رسانی به زائران اربعین حسینی، نرم افزار تلفن همراه «ستاد بازسازی عتبات عالیات» عرضه شد. به گزارش جامع خبراز ستاد بازسازی عتبات عالیات، این ستاد در آستانه برپایی راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، نرم افزار ویژه تلفن‌های همراه را به‌منظور اطلاع رسانی فراگیر و آسان به زائران عرضه کرد. براساس این گزارش، این […]

جامع خبر:با هدف اطلاع‌رسانی به زائران اربعین حسینی، نرم افزار تلفن همراه «ستاد بازسازی عتبات عالیات» عرضه شد.
به گزارش جامع خبراز ستاد بازسازی عتبات عالیات، این ستاد در آستانه برپایی راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، نرم افزار ویژه تلفن‌های همراه را به‌منظور اطلاع رسانی فراگیر و آسان به زائران عرضه کرد.
براساس این گزارش، این نرم افزار که قابلیت نصب بر روی گوشی‌های همراه با سیستم عامل اندروید را داراست، از امکان بروزرسانی بهره مند بوده و با اتصال به اینترنت، جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌ها از راهپیمایی اربعین را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
بخش راهنمای زائران در اربعین، اخبار، تقویم زیبای اسلامی، زیارت مجازی اعتاب مقدسه، ادعیه و زیارات، آشنایی با پروژه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات، گالری تصاویر و … بخشی از امکانات این نرم افزار است که به‌صورت رایگان عرضه شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای دانلود و نصب رایگان این نرم‌افزار به سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات به نشانی www.atabat.org مراجعه نمایند.