جامع خبر:همراه اول از شاتل خواست آمال تجاری خود را به عنوان نظر مردم منتشر نکند. به گزارش جامع خبراز شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی انتشار خبری در وبسایت شاتل به نقل از عضو هیأت مدیره آن شرکت، مبنی بر تمایل ۴۱درصد از کاربران همراه اول به مهاجرت به سمت سایر اپراتورها، اپراتور اول […]

جامع خبر:همراه اول از شاتل خواست آمال تجاری خود را به عنوان نظر مردم منتشر نکند.
به گزارش جامع خبراز شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی انتشار خبری در وبسایت شاتل به نقل از عضو هیأت مدیره آن شرکت، مبنی بر تمایل ۴۱درصد از کاربران همراه اول به مهاجرت به سمت سایر اپراتورها، اپراتور اول تلفن همراه کشور اعلام کرد یقیناً این ادعا نادرست بوده و با نتایج نظرسنجی های متعدد صورت گرفته مغایر است.
همراه اول در بیانیه خود اعلام داشته این اپراتور در بازه های زمانی منظم، اقدام به نظرسنجی های علمی از تمامی کاربران تلفن همراه و بخصوص مشترکین خود می کند و نتایج این نظرسنجی ها با ادعای مذکور کاملاً مغایر است و در شمار ادعاهایی قرار می گیرد که در راستای تخریب برندهای بزرگ طراحی می شوند.
همراه اول در پایان بیانیه خود، با اشاره به سهم خواهی ها و آمال مدعیان اپراتوری مجازی تلفن همراه، ضمن احترام به مذاکرات شاتل با دیگر اپراتورهای تلفن همراه، خواستار رعایت صداقت، منطق و انصاف در اظهارنظرها شد.