جامع خبر:مدیر عامل بانک شهر از آمادگی کامل این بانک در حمایت از پروژه تکمیل کمربندی تهران خبر داد . به گزارش جامع خبراز بانک شهر، دکتر حسین محمد پورزرندی با اشاره به حمایت بانک شهر از پروژه تکمیل کمربندی تهران اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده، مقرر شده است تا مبلغ یک […]

جامع خبر:مدیر عامل بانک شهر از آمادگی کامل این بانک در حمایت از پروژه تکمیل کمربندی تهران خبر داد .
به گزارش جامع خبراز بانک شهر، دکتر حسین محمد پورزرندی با اشاره به حمایت بانک شهر از پروژه تکمیل کمربندی تهران اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده، مقرر شده است تا مبلغ یک هزار میلیارد ریال در قالب عقد خرید دین جهت تملک اراضی موجود در پروژه دولت‌آباد – شهید شوشتری از طریق بانک شهر پرداخت شود.
وی این اقدام رابه عنوان شاخصه دیگر در بستر تعامل سازنده بانک شهر و شهرداری تهران دانست و خاطرنشان کرد: بانک شهر به منظور انجام شایسته این امر، اعلام آمادگی کامل کرده است و در این راستا از سوی شهرداری منطقه۱۵ تهران، تعداد ۳۰۰ مشتری در قالب این طرح به شعبه بانک مراجعه و مبالغ تعیین‌شده بر مبنای نرخ‌گذاری شهرداری را دریافت خواهند کرد که با توجه به حجم مراجعات، پیش‌بینی می‌شود این طرح تا کمتر از ۲۰روز کاری به پایان برسد.
به گفته فخیمی، بدون تردید پس از اجرای این طرح، می‌توان اعلام کرد که موقعیت مساعدتری برای جذب بیشتر مشتریان و سپرده‌ها فراهم شده است.
فخیمی در ادامه خاطر نشان کرد: با اجرای کامل این طرح، ضمن شکل‌گیری تصویری مناسب از مجموعه مدیریت شهری در اذهان شهروندان ، توفیق کسب رضایت بیش از پیش از سوی مشتریان را داشته باشیم.
بر این اساس، با اجرای این طرح، مبادی ورودی به شهر تهران از محور بزرگراه‌های آزادگان و امام رضا(ع) بدون نیاز به ورود به محدوده سه‌راه افسریه از طریق ورود به کمربندی دولت‌آباد – شهید شوشتری، امکان ادامه مسیر خواهند داشت.
همچنین، به طور فزاینده‌ای از حجم ترافیک و آلودگی، کاسته و صرفه‌جویی قابل‌توجهی در زمان و مصرف سوخت مسافران برون و درون‌شهری در این محدوده از شهر تهران می‌شود و به تدریج در افزایش امنیت اجتماعی این منطقه موثر واقع خواهد شد.