جامع نیوز: با نصب دستگاه‌های ATM و POS بانک شهر در خاک کربلا، امکان ارائه خدمات ارزی و دریافت دینار عراق برای زائران فراهم شد. به گزارش جامع نیوز به نقل از روابط عمومی بانک شهر، مهندس مسیح قائمیان با بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور تسهیل در ارائه خدمات بانکی به زائران حسینی، […]

جامع نیوز: با نصب دستگاه‌های ATM و POS بانک شهر در خاک کربلا، امکان ارائه خدمات ارزی و دریافت دینار عراق برای زائران فراهم شد.
به گزارش جامع نیوز به نقل از روابط عمومی بانک شهر، مهندس مسیح قائمیان با بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور تسهیل در ارائه خدمات بانکی به زائران حسینی، ۵دستگاه خودپرداز(ATM) بانک شهر در خاک کربلا با سیستم پرداخت ارزی نصب شده است.
وی افزود: شهروندان می‌توانند از طریق این دستگاه‌ها، با کارت‌های شتابی، دینار عراق را دریافت کنند.
مدیرعامل شرکت توسعه , نوآوری شهر در ادامه اظهار کرد: همچنین تعدادی دستگاه کارتخوان(POS) نیز به این منظور پیش بینی شده است تا زائران بتوانند در خارج از مرز ایران، دینار عراق را دریافت کنند.
قائمیان خاطرنشان کرد: این دستگاه‌ها در برخی هتل‌ها و مراکز فروش کربلا نصب شده است.
بر این اساس، همچنین به همت بانک شهر و به مناسبت این ایام، برای زائرانی که پیاده این مسیر را طی می‌کنند، دو دستگاه خودپرداز سیار در دو نقطه “چذابه” و “شلمچه”، پیش‌بینی شده است.
همچنین یک پیشخوان شهرنت نیز با قابلیت ارائه خدمات متنوع و مدرن بانکی به صورت ۲۴ساعته و در تمام ایام هفته، در مرز مهران در نظر گرفته شده است که به این ترتیب خدمات اینترنت بانک، صدور کارت هدیه، دستگاه خوددریافت و خودپرداز، امکان ارتباط با سایت بانک، استفاده از خدمات اینترنتی مبتنی بر کارت به شهروندان ارائه می‌شود و همچنین امکان ارتباط با شعبه مجازی بانک نیز فراهم است.