جامع خبر:بانک شهر در راستای تسهیل خدمات بانکی به زائران کربلا، سه پیشخوان شهرنت در مسیرهای این پیاده روی پیش‌بینی کرده است. به گزارش جامع خبراز بانک شهر، محمدرضا جاوید، مدیر پروژه پیشخوان‌های شهرنت و اتوبانک‌های این بانک، با اشاره به ارائه خدمات ریالی از طریق این دستگاه‌ها در مسیر زائران کربلا اظهار کرد: بانک […]

جامع خبر:بانک شهر در راستای تسهیل خدمات بانکی به زائران کربلا، سه پیشخوان شهرنت در مسیرهای این پیاده روی پیش‌بینی کرده است.
به گزارش جامع خبراز بانک شهر، محمدرضا جاوید، مدیر پروژه پیشخوان‌های شهرنت و اتوبانک‌های این بانک، با اشاره به ارائه خدمات ریالی از طریق این دستگاه‌ها در مسیر زائران کربلا اظهار کرد: بانک شهر در راستای تسهیل در ارائه خدمات ریالی به زائران کربلا که در آستانه فرارسیدن اربعین، پیاده این مسیر را طی می‌کنند، دو دستگاه خودپرداز سیار در دو نقطه “چذابه” و “شلمچه”، پیش‌بینی کرده است.
جاوید در ادامه افزود: همچنین یک پیشخوان شهرنت نیز با قابلیت ارائه خدمات متنوع و مدرن بانکی به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام هفته، در مرز مهران در نظر گرفته شده است.
مدیر پروژه پیشخوان‌های شهرنت و اتوبانک‌های این بانک با اشاره به خدمات این پیشخوان‌ تصریح کرد: در این پیشخوان، خدمات اینترنت بانک، صدور کارت هدیه ، دستگاه خود دریافت و خودپرداز ، امکان ارتباط با سایت بانک، استفاده از خدمات اینترنتی مبتنی بر کارت و همچنین امکان ارتباط با مرکز تماس فراهم است