جامع خبر:فراخوان شرکت در بخش مسابقه تبلیغات فیلم سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد. به گزارش جامع خبرازارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، درفراخوان بخش مسابقه تبلیغات فیلم ســی و چهـارمیـن جشنـواره فیلـم فجــر آمده است: ١- پدیدآورندگان آثار مواد تبلیغی فیلم های سینمایی ایرانی می توانند با تکمیل […]

جامع خبر:فراخوان شرکت در بخش مسابقه تبلیغات فیلم سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد.

به گزارش جامع خبرازارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، درفراخوان بخش مسابقه تبلیغات فیلم ســی و چهـارمیـن جشنـواره فیلـم فجــر آمده است:
١- پدیدآورندگان آثار مواد تبلیغی فیلم های سینمایی ایرانی می توانند با تکمیل فرم و ارائه مستندات مورد نیاز به دبیرخانه بخش مواد تبلیغی، متقاضی شرکت در مسابقه باشند.
٢- متقاضیان می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی جشنواره و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه بخش مواد تبیلغی، فرم شرکت در مسابقه را دریافت کنند.
٣- تمام فیلم های بلند سینمایی ایرانی که از تاریخ ٢٢ بهمن ٩٣ تا ۱۰ دی ماه امسال در داخل کشور به نمایش عمومی درآمده باشند، می توانند در مسابقه شرکت کنند.
۴- محدودیتی در تعداد عناوین آثار ارسالی وجود ندارد.
۵- برنامه‌ریزی برای نمایش آثار ارائه شده و یا نمایشگاه های جنبی دیگر به عهده دبیرخانه‌ این بخش از جشنواره خواهد بود.
۶- اطلاع ‌رسانی اخبار جشنواره، نتایج‌ و سایر موارد فقط از طریق مسئولین، پایگاه اینترنتی و کانال تلگرام بخش مسابقه تبلیغات جشنواره صورت می‌پذیرد.
۷- تفسیر مقررات، رفع ابهامات و اخذ تصمیم نهایی در خصوص موضوعات پیش‌بینی نشده به عهده‌ دبیر جشنواره و دبیر این بخش می باشد.
۸- ارائه یک قطعه و یا فایل عکس پرسنلی از پدیدآورنده همراه فرم و آثار الزامیست.
۹- پس از تحویل تقاضانامه و آثار به دبیرخانه، امکان خارج کردن آنها از جشنواره وجود ندارد.
۱۰- دبیرخانه مجاز به استفاده از آثار ارسالی در بخش های مختلف جشنواره (کتاب، کاتالوگ، تیزر، چندرسانه ای، فضای مجازی و…) می باشد.
شرایط اختصاصی آثار:
بخش عکس:
١- آثار آنالوگ ملزم به اسکن تصاویر و ارائه بر روی CD یا DVD در فرمت TIF یا JPG، با حداقل کیفیت DPI ۳۰۰ و در اندازه حداقل ۵۰*۷۰ سانتیمتر و همچنین ارائه یک نسخه چاپی در قطع ٣٠*٢٠ سانتیمتر (بدون حاشیه) از هر تصویر می باشند.
٢- آثار دیجیتال ملزم به ارائه فایل تصاویر بر روی CD یا DVD در فرمت TIF یا JPG، با حداقل کیفیت ۶ مگاپیکسل و همچنین ارائه یک نسخه چاپی در قطع ٣٠*٢٠ سانتیمتر (بدون حاشیه) از هر تصویر می باشند.
٣- در صورت تعدد آثار، عکس های هر فیلم می باست به صورت جداگانه در CD یا DVD ذخیره شوند.
۴- تعداد آثار ارسالی از هر عنوان، ۵ عکس صحنه و ۳ عکس پشت صحنه می باشد.
۵- هرگونه دخل و تصرف در عکس ها به شکلی که اصالت عکس را مخدوش کند مجاز نمی باشد.
بخش پوستر:
١- ارائه ٢ نسخه چاپی (افست) همراه فایل پوستر بر روی CD یا DVD با فرمت TIF یا JPG، با کیفیت DPI ۳۰۰ و در قطع ٧٠*١٠٠ و همچنین ارائه یک نسخه پرینت از پوستر در قطع A۳، همراه سایر مدارک ضروری است.
٢- بدیهى است پوسترهاى ارائه شده باید از میان آثار رسمى و استفاده شده در تبلیغات فیلم باشد.
بخش آنونس:
١- آنونس ها باید به صورت فایل در قطع HD یا FullHD ارائه شوند.
٢- فایل ها می بایست با فرمت MOV یا AVI باشند.
٣- هیچ محدودیتی در تعداد عناوین آثار ارسالی وجود ندارد، اما از هر عنوان حداکثر ٢ آنونس مجاز به حضور در جشنواره است.
۴- ارائه معرفی نامه رسمی تهیه کننده و یا موسسه پخش، برای هر عنوان الزامی است.
آخرین مهلت ارائه آثار: ۷ دی ماه ١٣٩۴
نشانی دبیرخانه بخش مسابقه تبلیغات فیلم : تهران، خیابان ولی عصر (عج)، بالاتر از پارک ساعی، نرسیده به ایستگاه توانیر، نبش کوچه احتشام، شماره ۲۴۵۴، ساختمان رسانه های تصویری، نیم طبقه چهارم
ساعت مراجعه ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر
پایگاه اینترنتی جشنواره: www.fajrfilmfestival.ir
کانال تلگرام بخش مسابقه تبلیغات فیلم : @fajr۳۴ads
تلفن: ۰۹۱۹۳۳۸۸۲۲۰ – ۸۸۱۹۴۲۳۳ – ۸۸۱۹۴۳۱۴ (داخلی ۲۱۵- بخش مواد تبلیغی)