جامع خبر:مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با حضور در نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از غرفه این سازمان بازدید و به بررسی و ارزیابی خدمات غیرحضوری ارائه شده این سازمان در این نمایشگاه پرداخت. به گزارش جامع خبراز سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش با حضور در غرفه این سازمان در جریان […]

جامع خبر:مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با حضور در نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از غرفه این سازمان بازدید و به بررسی و ارزیابی خدمات غیرحضوری ارائه شده این سازمان در این نمایشگاه پرداخت.

به گزارش جامع خبراز سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش با حضور در غرفه این سازمان در جریان خدمات ارائه شده مانند سامانه دریافت سوابق بیمه شدگان، ارائه لیست اینترنتی، فیش حقوقی مستمری بگیران، دریافت برگه پرداخت بیمه شدگان خاص، سامانه تایید نسخ و سایت رسمی سازمان قرار گرفت.
در ادامه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در جمع خبرنگاران حوزه فناوری اطلاعات رسانه ها حاضر و به سئوالات آنها پاسخ داد.
دکترسید تقی نوربخش در جمع خبرنگاران گفت: سازمان تأمین اجتماعی اطلاعات مربوط به نیمی از جمعیت کشور را در اختیار دارد که شامل اطلاعات اقتصادی، هویتی و درمانی افراد تحت پوشش است.
وی با اشاره به جمعیت بیش از ۴۰میلیونی تحت پوشش و گستردگی حجم فعالیت ها در این سازمان اظهار داشت: خدمت رسانی به قشر عظیمی از جمعیت کشور، بهره مندی از فناوری اطلاعات را در این سازمان ضروری ساخته است.
دکتر نوربخش با بیان اینکه طی ۲سال گذشته نهضتIT در این سازمان آغاز شده است، افزود: در این رابطه برنامه های گسترده و زیربنایی تدارک دیده شده است که نتایج آن در سال جاری و سال آینده برای بیمه شدگان مشخص خواهد شد.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، ارائه خدمات غیرحضوری را از برنامه های اصولی این سازمان ذکر و تصریح کرد: خدمات غیرحضوری در این سازمان توسعه می یابد.
همچنین دکتر نوربخش در بازدید از نمایشگاه الکامپ، در غرفه رایتل که از شرکت های اقتصادی تابعه سازمان تأمین اجتماعی است، حضور یافت و در جریان خدمات این شرکت قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی را جمعی از معاونان و مدیران کل همراهی می کردند.