جامع خبر:بانک رفاه در راستای تکریم از تلاش های جامعه پزشکی کشور تا سقف ۸ میلیارد ریال تسهیلات در قالب عقد مرابحه با ابزار برداشت کارت و مشارکت مدنی پرداخت می کند. به گزارش جامع خبراز بانک رفاه کارگران؛ این بانک در راستای تامین نیازهای مالی پزشکان و با هدف توسعه و ارتقاء بیش از […]

جامع خبر:بانک رفاه در راستای تکریم از تلاش های جامعه پزشکی کشور تا سقف ۸ میلیارد ریال تسهیلات در قالب عقد مرابحه با ابزار برداشت کارت و مشارکت مدنی پرداخت می کند.
به گزارش جامع خبراز بانک رفاه کارگران؛ این بانک در راستای تامین نیازهای مالی پزشکان و با هدف توسعه و ارتقاء بیش از پیش ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در سطح کشور در قالب طرح مهر سلامت به جامعه پزشکان اعم از پزشکان فوق تخصص، متخصص، جراحان، دندانپزشکان متخصص و عمومی، دکترهای علوم آزمایشگاهی، رادیولوژیست ها، پزشکان عمومی و دامپزشک، کارشناسان رشته های مرتبط با پزشکی اعم از فیزیوتراپیست، سونوگرافیست، اپتومتریست و … با شرایط ویژه و تا سقف ۸ میلیارد ریال تسهیلات مالی تخصیص می دهد.
مدت اجرای این طرح تا پایان اسفند ماه ۹۴ خواهد بود و متقاضیان واجد شرایط می توانند برای تهیه و تامین تجهیزات مورد نیاز و مرتبط با فعالیت خود از این تسهیلات و تعمیرات اساسی و بازسازی محل فعالیت (مطب) و واحد مسکونی و تامین اموال و خدمات مورد نیاز خود و اعضای درجه یک خانواده (تحت تکفل) استفاده کنند.
گفتنی است نرخ سود تسهیلات مرابحه در حال حاضر ۲۱ درصد در سال و نرخ سود مورد انتظار مشارکت مدنی در حال حاضر ۲۴ درصد در سال است.
متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی بانک به نشانی www.refah-bank.ir مراجعه و یا با مرکز اطلاع رسانی و پاسخگویی فراد این بانک به شماره تلفن ۸۵۲۵ -۰۲۱ تماس بگیرند.