جامع خبر: جشنواره بانوی خوش‌سلیقه شب یلدا در واقع گردهمایی مجازی بانوان هنرمند و خلاقی است که در وب‌سایت باشگاه مشتریان پدیده شاپ برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد انگیزه و شور جهت گردهمایی اعضای خانواده در شب یلدا و زنده نگه داشتن این جشن کهن ایرانی است. شرکت در این جشنواره […]

جامع خبر: جشنواره بانوی خوش‌سلیقه شب یلدا در واقع گردهمایی مجازی بانوان هنرمند و خلاقی است که در وب‌سایت باشگاه مشتریان پدیده شاپ برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد انگیزه و شور جهت گردهمایی اعضای خانواده در شب یلدا و زنده نگه داشتن این جشن کهن ایرانی است. شرکت در این جشنواره رایگان بوده و به نفرات اول تا سوم جشنواره، جوایز نقدی و تندیس بانوی خوش‌سلیقه اهدا می‌شود.

به گزارش جامع خبرازروابط عمومی پدیده شاپ، میلاد نبوی چاشمی، مسئول برگزاری جشنواره بانوی خوش‌سلیقه شب یلدا با بیان اینکه این رویداد، از یکم تا پنچم دی‌ماه برگزار می‌شود و شرکت در جشنواره برای تمامی افراد بلامانع و رایگان است، گفت: «برای شرکت در این جشنواره ابتدا هر خانواده از سفره شب یلدای خود عکس می‌گیرد و باید توجه داشته باشند که در عکس گرفته‌شده، متن «جشنواره شب یلدای ۹۴» روی یک کاغذ کنار سفره نوشته شده و در عکس دیده شود.»

وی با تاکید براینکه برای گرفتن رای بیشتر می‌توان از هنرهای سفره‌آرایی مانند ساخت ژله تزئینی، میوه‌آرایی و پخت کیک تزئینی در سفره شب یلدا استفاده کرد، افزود: «شرکت‌کنندگان در تاریخ یکم و دوم دی، عکس را در وب‌سایت باشگاه مشتریان، بخش مسابقه‌ها، جشنواره شب یلدا به آدرس www.club.padidehshop.com3 بارگذاری کرده و منتظر بمانند تا جشنواره در تاریخ سوم دی‌ماه شروع شود.»

قابل ذکر است که رای دادن به عکس‌ها برای همه افراد و افراد شرکت‌کننده آزاد بوده و عکس‌ها در تاریخ سوم دی تایید می‌شوند و تا پنجم دی امکان رای‌دهی وجود دارد. برندگان جشنواره افرادی هستند که عکس آنها رای بیشتری را دریافت کرده باشد .

در مسابقه جشنواره بانوی خوش‌سلیقه شب یلدا به نفر اول، جایزه ویژه مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به همراه تندیس بانوی خوش‌سلیقه، به نفر دوم کوپن خرید ۱۰۰ هزار تومانی محصولات پدیده شاپ و به نفر سوم کوپن خرید ۵۰ هزار تومانی محصولات این مجموعه تعلق می‌گیرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده راهنمای شرکت در مسابقه به وب‌سایت پدیده شاپ به آدرس www.padidehshop.com مراجعه کنند.