جامع خبر:ایسوس اقدام به برگزاری یک فستیوال فروش با عنوان جشنواره طلایی ASUS ZenPad نموده است که در آن ۳۰ عدد ساعت هوشمند ZenWatch 2 به ۳۰ نفر هدیه می دهد. این جشنواره قرار بود از تاریخ ۹ آبان لغایت ۱۸ آذر ماه برگزار شود که به علت استقبال خریداران و به درخواست آنها تا […]

جامع خبر:ایسوس اقدام به برگزاری یک فستیوال فروش با عنوان جشنواره طلایی ASUS ZenPad نموده است که در آن ۳۰ عدد ساعت هوشمند ZenWatch 2 به ۳۰ نفر هدیه می دهد. این جشنواره قرار بود از تاریخ ۹ آبان لغایت ۱۸ آذر ماه برگزار شود که به علت استقبال خریداران و به درخواست آنها تا دوم دی ماه تمدید شد.

ایسوس که به پاس قدردانی از خریداران و کاربران خود اقدام به برگزاری یک جشنواره خرید مخصوص خریداران تبلت های جدید این شرکت با نام ZenPad برگزار کرده است. کاربرانی که اقدام به خرید تبلت های خانواده ZenPad نمایند تا تاریخ ۲ دوم دی ماه فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به سایت رسمی جشنواره های ایسوس در ایران به آدرس www.asus-festival.com مراجعه نموده و در بخش ویژه جشنواره ثبت نام نمایند شانس خود را برای دریافت یکی از ۳۰ جایزه این مسابقه که ساعت هوشمند ASUS ZenWatch 2 می باشد بیازمایند.

تبلت های ZenPad ایسوس اولین سری از تبلت های قابل تغییر در دنیا می باشد که به جدید ترین نو آوری ها و فناوری های اختصاصی ایسوس نظیر ASUS VisualMaster و ZenMotion و دیگر تکنولوژی ها مجهز شده است. از ویژگی های بارز این سری می توان به ظاهری زیبا و شیک و طراحی خاص آن اشاره نمود.