جامع خبر:​بانک صادرات ایران به منظور اطلاع رسانی سریع و آسان به مشتریان از ابتدای سال تا پایان مهرماه بیش از ٨٠٠ میلیون پیام کوتاه را به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نموده است. به گزارش جامع خبراز بانک صادرات ایران، این بانک به منظور اطلاع رسانی به مشتریان در خصوص تراکنش […]

جامع خبر:​بانک صادرات ایران به منظور اطلاع رسانی سریع و آسان به مشتریان از ابتدای سال تا پایان مهرماه بیش از ٨٠٠ میلیون پیام کوتاه را به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نموده است.
به گزارش جامع خبراز بانک صادرات ایران، این بانک به منظور اطلاع رسانی به مشتریان در خصوص تراکنش های صورت گرفته برروی حسابهایشان از ابتدای سال تا پایان مهرماه بیش از ٨٠٠ میلیون پیام کوتاه را به تلفن همراه مشتریان ارسال نموده است. همچنین بانک متبوع در راستای جلب رضایت مشتریان، افزایش رفاه و توسعه خدمات نوین، سامانه ارسال آنی صورتحساب مشتریان از طریق پیامک را ارتقاء داد و افزایش تعداد پیامک ها بیانگر رضایت و استقبال مشتریان از این خدمت است.
بر این اساس مشتریان این بانک می توانند به منظور اطلاع از تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق تلفن همراه، ضمن تکمیل فرم مربوطه در شعبه افتتاح کننده حساب و اعلام تلفن همراه خود از خدمت دریافت صورتحساب آنی برخوردار گردند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور با افتتاح ۴٣ میلیون حساب الکترونیکی ، انجام روزانه به طور میانگین ٢۴ میلیون تراکنش مالی، نصب و راه اندازی بیش از ٣٨٧ هزار دستگاه کارت خوان نقش بسزایی در توسعه و رشد بانکداری الکترونیکی در کشور و کاهش هزینه های ترافیکی و آلودگی هوا داشته است.