جامع خبر:همزمان با هفته وحدت و ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)، کلنگ احداث یک باب مدرسه با تامین مالی از سوی کارکنان خیّر بانک سینا در منطقه قلعه گنج کرمان به زمین زده شد. به گزارش جامع خبراز بانک سینا؛ این مراسم با حضور مهندس سعیدی کیا […]

جامع خبر:همزمان با هفته وحدت و ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)، کلنگ احداث یک باب مدرسه با تامین مالی از سوی کارکنان خیّر بانک سینا در منطقه قلعه گنج کرمان به زمین زده شد.
به گزارش جامع خبراز373415_900 بانک سینا؛ این مراسم با حضور مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، مهندس پیشرو مدیرعامل بانک سینا و جمعی از مدیران بانک، معتمدین و مسئولین محلی و اهالی منطقه برگزار شد.
بر اساس این گزارش، هزینه احداث این مدرسه از محل کمک های کارکنان خیّر بانک سینا تامین مالی شده و در بخش چاه دادخدا از توابع شهرستان قلعه گنج کرمان با زیربنای ۳ هزار متر مربع زمین شامل ۴۷۰ متر فضای آموزشی مجهز به ۶ کلاس و فضای اداری، آزمایشگاه و سالن چند منظوره احداث خواهد شد.
این اقدام در راستای مسئولیت های اجتماعی بانک سینا و کمک به توسعه و ارتقاء آموزش در مناطق کمتر توسعه یافته کشور صورت می پذیرد. گفتنی است بانک سینا در راستای ایفای نقش موثر در رونق اقتصادی و کمک به توسعه اشتغال کشور به ویژه در مناطق محروم، تفاهم نامه های همکاری را با بنیاد علوی و کمیته امداد به منظور ارائه تسهیلات خرید خودرو حمل مسافر و بار و همچنین اعطای تسهیلات اشتغالزایی به امضا رسانده است.