جامع خبر:مراسم تجلیل از تولید کنندگان برتر بخش کشاورزی در سال ۱۳۹۳ عصر فردا چهاردهم دی ۱۳۹۴ در بانک کشاورزی برگزار خواهد شد. به گزارش جامع خبردر این مراسم دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک در جمع کشاورزان نمونه سخنرانی خواهد کرد. بر اساس این گزارش بیان نظرات نمایندگان بخش […]

جامع خبر:مراسم تجلیل از تولید کنندگان برتر بخش کشاورزی در سال ۱۳۹۳ عصر فردا چهاردهم دی ۱۳۹۴ در بانک کشاورزی برگزار خواهد شد.

به گزارش جامع خبردر این مراسم دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک در جمع کشاورزان نمونه سخنرانی خواهد کرد.

بر اساس این گزارش بیان نظرات نمایندگان بخش های زراعت، باغبانی، دام، بخش تشکل های کشاورزی، بخش منابع طبیعی و بخش آب و خاک و صنایع کشاورزی، سخنرانی روسای سازمان جهاد کشاورزی استان های تهران، آذربایجان غربی و خراسان رضوی و اجرای برنامه فرهنگی هنری از دیگر برنامه های این مراسم خواهد بود.

این گزارش می افزاید، مراسم معرفی و تجلیل از تولید کنندگان برتر بخش کشاورزی صبح فردا در وزارت جهاد کشاورزی برگزار خواهد شد و بانک کشاورزی نیز به رسم هر سال طی مراسم خاصی از تولید کنندگان برتر بخش کشاورزی قدردانی می کند.