جامع خبر:از آنجا که یکی از دغدغه های کاربران حرفه ای آپارات و صاحبان کسب و کار بیشتر دیده شدن ویدیوهایشان است، تیم آپارات امکان جدیدی به نام “شتاب دهنده” را اضافه کرده است. اکنون همه می توانند پس از بارگذاری ویدیوی خود برای بیشتر و بهتر دیده شدن آن از این امکان جدید استفاده […]

جامع خبر:از آنجا که یکی از دغدغه های کاربران حرفه ای آپارات و صاحبان کسب و کار بیشتر دیده شدن ویدیوهایشان است، تیم آپارات امکان جدیدی به نام “شتاب دهنده” را اضافه کرده است. اکنون همه می توانند پس از بارگذاری ویدیوی خود برای بیشتر و بهتر دیده شدن آن از این امکان جدید استفاده کنند.
آپارات با در نظر گرفتن برخی الویت ها در نتایج جستجو و دیگر صفحات سایت برای ویدیوهای شتاب داده شده، آنها را در معرض دید بازدیدکنندگان هدفمند بیشتری قرار می دهد تا تعداد مخاطبان به شکل چشمگیری افزایش باید.
حال اگر شما در دسته کسانی هستید که در آپارات کانالی دارید و میخواهید ویدیوتان بازدید چشمگیری داشته باشد، می توانید با استفاده از این سرویس ویدیوی خود را پربازدید کنید.
این امکان برای همه، به ویژه صاحبان کسب و کار به منظور بهرمندی از روش های نوین ویدیو مارکتینگ برای معرفی محصولات، خدمات مرتبط با روابط عمومی، بسیار مفید و اثر گذار است.
همچنین آپارات امکانات دیگری را برای کسانی که این روش تبلیغی را انتخاب می‌کنند در نظر گرفته از جمله اینکه بتوان لینکی را به ویدیو اضافه کرد یا در پایان ویدیو، کاربران را با یک متن تبلیغاتی و یک لینک به سایت دلخواه هدایت کرد یا حتی یک نرم‌افزار را دانلود کرد.