جامع خبر:با افتتاح شعب ۲۴ ساعته و تمام الکترونیک فرابانک سینا، امکان خدمات متعددی از جمله صدور آنی کارت هدیه فراهم شده است. به گزارش جامع خبراز بانک سینا، هموطنان با مراجعه به شعب شبانه روزی الکترونیکی فرابانک سینا می توانند کارت هدیه مورد نظر خود را با طرح ها، مبالغ و متن دلخواه تهیه […]

جامع خبر:با افتتاح شعب ۲۴ ساعته و تمام الکترونیک فرابانک سینا، امکان خدمات متعددی از جمله صدور آنی کارت هدیه فراهم شده است.
به گزارش جامع خبراز بانک سینا، هموطنان با مراجعه به شعب شبانه روزی الکترونیکی فرابانک سینا می توانند کارت هدیه مورد نظر خود را با طرح ها، مبالغ و متن دلخواه تهیه و در لحظه تحویل بگیرند.
بر اساس این گزارش، در شعب فرابانک سینا امکان تماس تصویری و ویدیوئی آنی و مستقیم مشتریان با کارشناسان و مشاوران بانکی نیز وجود دارد که از این طریق آنها می توانند ضمن دریافت مشاوره های بانکی و آشنایی با جدیدترین خدمات بانک سینا، سوالات و ابهامات خود را در حوزه خدمات بانکی مطرح کنند.
از دیگر خدمات قابل ارائه در شعب فرا بانک سینا سرویس “خودبانک” است که مشتریان بانک سینا با استفاده از آن می توانند وجوه مورد نظر خود را بر خط به حساب خود واریز نموده و سپس در صورت نیاز به حساب و یا کارت دیگران نیز انتقال دهند و از سایر خدمات بانکی که از این طریق به صورت الکترونیک ارائه میگردد، بهره مند شوند.