جامع خبر:رامک خودرو، مرکز فروش و خدمات پس از فروش آئودی، همزمان با میلاد امام جعفر صادق (علیه السلام) و پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) در مراسمی بسیار باشکوه و با حضور جمع کثیری از مقامات و هنرمندان وورزشکاران از جمله جمشید مشایخی، جواد نکونام در برج میلاد تهران از ۹ خودروی مختلف […]

جامع خبر:رامک خودرو، مرکز فروش و خدمات پس از فروش آئودی، همزمان با میلاد امام جعفر صادق (علیه السلام) و پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) در مراسمی بسیار باشکوه و با حضور جمع کثیری از مقامات و هنرمندان وورزشکاران از جمله جمشید مشایخی، جواد نکونام در برج میلاد تهران از ۹ خودروی مختلف آئودی پرده برداری کرد.

audi_fesi77
موضوع خوبی که در واردات آئودی توسط رامک خودرو اتفاق افتاده عرضه چندین مدل مختلف همزمان با ورود برند آئودی است و برخلاف گذشته که تنها یک یا دو مدل مجوز واردات می گرفتند، حال لشکری از محصولات مختلف آئودی مثل A5 در سه نسخه سدان، کروک و Sportback، مدل A4 و A6 سدان، مدل Q3 و Q5 و همچنین گل سرسبد محصولات آئودی یعنی TT در دو نسخه کوپه و کروک توانسته اند خود را به ایران برسانند. شاید با یک نگاه به این محصولات و مخصوصاً مدل TT متوجه می شوید که آئودی یک کار را بسیار خوب انجام می دهد! آن هم تولید خودرویی بسیار جذاب و گیراست که می تواند به راحتی سرها را به سوی خود بچرخاند.
در زیر درپوش موتور تمامی این خودروها، پیشرانه دو لیتری توربو قرار گرفته اند که حدوداً بین ۱۸۰ تا ۲۵۰ اسب بخار را تولید می کنند. اگرچه هنوز قیمت نهایی این آلمانی های خوش قیافه مشخص نشده اما رامک خودرو قصد دارد در دوشنبه هفته آتی، نمایشگاه مرکزی خود واقع در خیابان ولیعصر تهران را افتتاح کند و در آن مراسم قیمت های نهایی هر یک از سربازان جدید ژرمن ها مشخص خواهد شد.
در نهایت باید گفت که ورود آئودی به ایران می تواند نوید بخش ورود دیگر محصولات ناب اروپایی به ایران باشد و امیدواریم که پس از این برند لوکس و معروف، دیگر اروپایی های مطرح نیز به ایران بیایند و سطح کیفی خودروهای داخل را بیش از گذشته ارتقا دهند.