جامع خبر:مدیرعامل بانک شهر از مشارکت این بانک در تامین مالی پروژه‌های عمرانی استراتژیک در کلانشهرهای کشور خبر داد. به گزارش جامع خبراز بانک شهر، دکتر حسین محمدپورزرندی با اشاره به نیاز کنونی کشور به بهبود و توسعه شبکه حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: هم اکنون ۵۰درصد مصارف این بانک به پروژه‌های زیرساختی مدیریت […]

جامع خبر:مدیرعامل بانک شهر از مشارکت این بانک در تامین مالی پروژه‌های عمرانی استراتژیک در کلانشهرهای کشور خبر داد.
به گزارش جامع خبرازpour2_6383 بانک شهر، دکتر حسین محمدپورزرندی با اشاره به نیاز کنونی کشور به بهبود و توسعه شبکه حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: هم اکنون ۵۰درصد مصارف این بانک به پروژه‌های زیرساختی مدیریت شهری اختصاص یافته است.
وی با تاکید بر اهمیت توسعه حمل و نقل عمومی، ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان را از اهداف بانک شهر مطرح کرد و افزود: از این رو در این بانک، حمایت از توسعه حمل و نقل عمومی با بررسی مالی و در صورت وجود توجیه فنی و اقتصادی با تضامین لازم در دستورکار قرار دارد.
مدیرعامل بانک شهر افزود: به این منظور حمایت از پروژه‌های عمرانی از جمله متروی کلانشهرها، مانند خط ۳ و ۶ متروی تهران و خط ۲ متروی اصفهان، مشهد، شیراز و سایر خطوط متروی کلانشهرها از اقداماتی است که به منظور کمک به توسعه حمل و نقل عمومی انجام شده است.
پورزرندی با تاکید بر اهمیت حضور یک بانک در میان بانک‌های کشور به منظور حمایت از عمران کلانشهرها خاطرنشان کرد: بانک‌ها باید در قبال هموطنان مسئولیت اجتماعی داشته باشند و در همین خصوص توسعه حمل و نقل عمومی شهرها حوزه‌ای است که بانک شهر با تمام توان به آن ورود پیدا کرده است.
وی در ادامه با بیان اینکه ۹۰درصد منابع شهر، مردمی و ۱۰درصد آن متعلق به شهرداری‌هاست، تصریح کرد: هم اکنون این بانک، ۵۰درصد منابع خود را به پروژه‌های عمرانی توجیه‌دار و با ضمانت اختصاص داده است.
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به توسعه کارت‌بلیت‌های اتوبوس‌های عمومی در شهرهای مختلف و استقبال شهروندان از کارت شهروندی بانک شهر افزود: امیدواریم به زودی در تهران نیز این کارت‌بلیت‌ها گسترش یابد.
‌وی با تاکید بر اینکه تمامی اقدامات بانک شهر با مجوز بانک مرکزی انجام می‌شود، گفت: در حال حاضر ۲۶۱شعبه فیزیکی و ۱۰۰کیوسک بانک شهر در سراسر کشور فعال است که افزایش این کیوسک‌ها نیز در دستور کار قرار دارد.