یکشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۸

بانک صادرات ایران امکان باز پرداخت اقساط تسهیلات از طریق کلیه درگاهها را برای مشتریان عملیاتی کرد

بانک صادرات ایران امکان باز پرداخت اقساط تسهیلات از طریق کلیه درگاهها را برای مشتریان عملیاتی کرد

جامع خبر:بانک صادرات ایران در راستای پاسخگویی بیشتر به نیاز هموطنان و کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان مشتریان امکان پرداخت اقساط از انواع درگاه های خود را فعال ساخت.
به گزارش جامع خبراز0_4_HOJ_3130 بانک صادرات ایران، این بانک در جهت ترویج خدمات نوین بانکی، افزایش دسترسی هموطنان به خدمات الکترونیکی امکان پرداخت اقساط بانکی را از طریق دستگاه های خودپرداز، بانکداری اینترنتی، همبانک، همراه بانک،تلفن بانک، کیوسک بانک را فراهم نموده است. بر این اساس هموطنان می توانند با دسترسی به هر یک از درگاه های یاد شده بدون مراجعه به شعبه نسبت به بازپرداخت اقساط خود و سایرین اقدام نمایند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور ارتقاء و توسعه خدمات نوین از لحاظ کمی و کیفی را در دستور کار قرار داده است که به دلیل داشتن توانمندی و ظرفیت های مطلوب و زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری توانسته است در اکثر شاخص های عملکردی بخش فناوری اطلاعات رتبه برتر را در همین شبکه بانکی به خود اختصاص دهد. و سامانه سپهر این بانک به دلیل تنوع و سرعت در ارائه خدمات نوین بانکی با استقبال ویژه مشتریان مراجعه شده و شاهد رشد بیش از ۶۵ درصدی تعداد تراکنش های سامانه در آذر ماه سال جاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل هستیم.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۵:۲۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک صادرات ایران امکان باز پرداخت اقساط تسهیلات از طریق کلیه درگاهها را برای مشتریان عملیاتی کرد بسته هستند
  • 107 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.