شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۷

پرداخت بدهی صندوق بیمه محصولات کشاورزی به بانک کشاورزی

جامع خبر:معاون اول رییس جمهوری مصوبه هیات وزیران در اختصاص ۵۱ هزار و ۲۴۷ میلیارد و ۲۱۵میلیون ریال برای بدهی صندوق بیمه محصولات کشاورزی به بانک کشاورزی به عنوان بدهی دولت تا پایان سال ۱۳۹۳ را برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش جامع خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت؛ با تصمیم هیات وزیران، مبلغ ۵۱ هزار و ۲۴۷ میلیارد و ۲۱۵ میلیون ریال از بدهی صندوق بیمه محصولات کشاورزی به بانک کشاورزی تا پایان سال ۱۳۹۳ به عنوان بدهی دولت به بانک کشاورزی منظور می شود.
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، این مصوبه را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت جهادکشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ابلاغ کرد.
*متن مصوبه هیات وزیران به شرح زیر است:
۱- مبلغ پنجاه و یک هزار و دویست و چهل و هفت میلیارد و دویست و پانزده میلیون (۰۰۰ر۰۰۰ر۲۱۵ر۲۴۷ر۵۱) ریال که طی نامه شماره ۹۴۲۷۹۲۷ مورخ ۱۶/۱۲/۱۳۹۴ سازمان حسابرسی به تأیید رسیده است، از بدهی صندوق بیمه محصولات کشاورزی به بانک کشاورزی تا پایان سال ۱۳۹۳ به عنوان بدهی دولت به بانک کشاورزی منظور می شود.
۲- سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با رعایت مقررات مربوط، اعتبار لازم برای تسویه بدهی یادشده را در لوایح بودجه سنواتی پیش بینی و نسبت به صدور ابلاغ تخصیص اعتبار از محل منابع موجود طبق مقررات مربوط اقدام می نماید. این بند مانع استفاده از سایر احکام مربوط به تسویه و تهاتر بدهی های دولت به بانک کشاورزی نمی باشد.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲:۳۸ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پرداخت بدهی صندوق بیمه محصولات کشاورزی به بانک کشاورزی بسته هستند
  • 100 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.