پنج شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۷

برای بهره مندی از میلیاردها ریال جوایز ارزنده بانک صادرات ایران تا پایان شهریور مهلت باقی است

​جامع خبر:هموطنان در سراسر کشور تا پایان شهریور ماه می توانند ضمن افتتاح حساب و یا افزایش موجودی در جشنواره حسابهای قرض الحسنه(دلسپرده) بانک صادرات ایران شرکت کنند.
به گزارش جامع خبراز بانک صادرات ایران، این بانک که با هدف ایجاد بستر مشارکت بیشتر هموطنان در امور عام المنفعه و ترویج فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، برگزاری بیست ششمین مرحله قرعه کشی بین حساب های قرض الحسنه پس انداز در قالب جشنواره دلسپرده را در دستور کار قرار داده و برای برندگان این نوع حساب ها جوایز ارزشمند معنوی و مادی متعددی را در نظر گرفته است. هموطنان می توانند تا پایان شهریورماه با مراجعه به بیش از٢۵٠٠ شعبه این بانک در سراسر کشور ضمن افتتاح حساب و یا افزایش موجودی در جشنواره حسابهای قرض الحسنه(دلسپرده) شرکت و فرصت بهره مندی از جوایز ارزنده بانک صادرات ایران را برای خود فراهم کنند. بانک متبوع منابع مربوط به سر فصل قرض الحسنه پس انداز را در قالب تسهیلات قرض الحسنه سرفصل هایی همچون: تامین هزینه های ازدواج، تهیه جهیزیه، کارگاههای تولیدی کوچک، درمان بیماری، هزینه تحصیلی، تعاونی های تولیدی و عمرانی، ساخت مدارس روستایی، راه و مسکن روستایی و… به مصرف می رساند که این اقدامات نقش بسزایی در پاسخگویی به نیازهای احاد جامعه به ویژه اقشار کم درآمد داشته است.
بر اساس این گزارش تمام دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز که حداقل مبلغ ۵٠٠ هزار ریال به مدت ٩٠ روز متوالی از ابتدای شهریورماه ٩۴ لغایت پایان شهریور ماه ٩۵ حفظ و در روز قرعه کشی نیز حداقل مبلغ مذکور را موجودی داشته باشند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد و در صورت برنده شدن جایزه به آنها اعطاء خواهد گردید.
بانک صادرات ایران به منظور ارج نهادن به دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز و تشویق آنان به حفظ و افزایش موجودی، برای هر ١٠٠ هزار ریال روزانه یک امتیاز در نظر خواهد گرفت.
شایان توجه است این بانک در خلال سال ١٣٩۴ با پرداخت بیش از ٨ هزار و ٨٨۶ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه بیش از ٢٣٠ هزار تن از جوانان را در سراسر کشور راهی خانه بخت نموده است، بر اساس آمارهای منتشره این میزان معادل ٢۴ درصد کل تسهیلاتی است از سوی شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده و بانک متبوع در این زمینه توانسته است عملکرد مطلوبی را به ثبت برساند​

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۵:۳۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای برای بهره مندی از میلیاردها ریال جوایز ارزنده بانک صادرات ایران تا پایان شهریور مهلت باقی است بسته هستند
  • 59 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.