سه شنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

تکنولوژی «پرتو آبی» جدیدترین دستاورد برای سفید شدن دندان‌ها

لبخندی سفید‌تر در یک آن

جامع خبر:تکنولوژی «پرتو آبی» جدیدترین دستاورد در زمینه تولید خمیردندان‌های سفیدکننده است که سبب سفیدی آنی دندان‌ها می‌شود. این تکنولوژی منحصربه‌فرد، برای اولین بار در خمیردندان‌های جدید White Now سیگنال به‌کار برده شده است.

در تکنولوژی پرتو آبی برای سفید شدن دندان‌ها، از رنگ‌دانه‌های آبی استفاده شده تا زردی رنگ دندان‌ها تا بیشترین حد ممکن، خنثی شود. هنگام مسواک زدن با این خمیردندان که به علت وجود رنگ‌دانه‌های آبی، رنگ متمایزی نیز نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار دارد، کف آبی رنگی ایجاد می‌شود که با تشکیل دادن یک غشای بی‌رنگ و موقت روی دندان، باعث سفید شدن آنی دندان‌ها می‌شود؛ به‌طوری که حتی پس از یک بار مسواک زدن هم می‌توان اثر آن را مشاهده کرد.

علاوه‌بر این، White Now دارای تمام ویژگی‌های پاک‌کنندگی معمول خمیردندان‌ها است و بر اساس تاییده‌های آزمایشگاهی، استفاده روزانه از آن، آسیبی را متوجه مینای دندان افراد نمی‌کند.

دکتر سحر جعفریه جراح و دندان‌پزشک در مورد خمیردندان‌های سفید‌کننده می‌گوید: «نکته‌ای که در مورد اغلب خمیردندان‌های سفیدکننده باید مورد توجه قرار بگیرد، این است که این محصولات، رنگ واقعی دندان را تغییر نمی‌دهند؛ این خمیردندان‌ها حاوی مقادیر مختلفی از مواد سایشی هستند که لکه‌های روی سطوح خارجی دندان را می‌سایند. به‌همین جهت، مصرف بیش از یک بار در هفته از خمیردندان‌های حاوی مواد ساینده زیاد، موجب ساییده شدن مینای دندان می‌شود که در طولانی مدت پوسیدگی دندان را در پی دارد.» وی با اشاره به تکنولوژی پرتو آبی اضافه می‌کند: «روش‌های مختلفی برای سفید کردن دندان‌ها وجود دارد. یکی از جدیدترین این روش‌ها، تکنولوژی پرتو آبی است که به تازگی در یکی از محصولات سیگنال به کار گرفته شده است. این محصول جدید بدون استفاده از مواد ساینده و به جای حذف لایه‌های سطحی، یک لایه موقت روی دندان ایجاد می‌کند که با ایجاد حس درخشندگی، موجب سفیدتر دیده شدن دندان‌ها می‌شود.»

خمیر دندان White Now، در راستای برنامه شرکت یونیلیور (Unilever) برای به ارمغان آوردن لبخندی زیباتر برای افراد، طراحی و تولید شده است. این محصول که با استفاده از جدید‌ترین تکنولوژی، سفید کردن دندان‌ها و ایجاد حس درخشندگی، زیبایی لبخند را برای افراد به ارمغان می‌آورد، در دو نوع برای خانم‌ها و آقایان که با تفاوت‌هایی در اندازه بسته و طعم و رنگ آنها همراه است، وارد بازار شده است./

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲:۲۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تکنولوژی «پرتو آبی» جدیدترین دستاورد برای سفید شدن دندان‌ها بسته هستند
  • 3981 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.