جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹

دومین آمبولانس اهدایی کارکنان بانک سینا به مرکز بهداشت راز و جرگلان رسید

جامع خبر:در مراسمی با حضور مهندس پیشرو مدیرعامل بانک، مهندس برزگری مدیرعامل بنیاد علوی، ائمه جمعه، فرماندار، مسئولان و اهالی منطقه راز و جرگلان، یک دستگاه آمبولانس اهدایی کارکنان بانک سینا به مرکز بهداشت منطقه تحویل داده شد.

همکاران بانک سینا در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه، همزمان با روز بهورز یک دستگاه آمبولانس به مرکز بهداشت منطقه راز و جرگلان در استان خراسان شمالی اهدا کردند.
به گزارش روابط عمومی بانک سینا، در مراسمی با حضور مهندس پیشرو مدیرعامل بانک، مهندس برزگری مدیرعامل بنیاد علوی، ائمه جمعه، فرماندار، مسئولان و اهالی منطقه راز و جرگلان، یک دستگاه آمبولانس اهدایی کارکنان بانک سینا به مرکز بهداشت منطقه تحویل داده شد.
پیشتر نیز کارکنان بانک سینا با کمک های خود، زمینه خرید یک دستگاه آمبولانس را جهت اهدا به مردم منطقه قلعه گنج کرمان فراهم کرده بودند. کمک به ساخت مدرسه در این منطقه، اقدام نیک دیگری از سوی همکاران بانک سینا است که مراحل نهایی آن در حال انجام است و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
گفتنی است بانک سینا در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به مردم مناطق کمتر توسعه یافته کشور، نسبت به اعطای وام به طرح های کوچک و متوسط اشتغالزا اقدام می نماید. در این راستا تفاهم نامه همکارای های متقابل با ۱۶ استانداری کشور، بنیاد علوی و کمیته امداد به امضا رسیده است.
اعطای وام خرید خودرو حمل مسافر بار به مدد جویان کمیته امداد نیز در همین راستا از سوی بانک سینا عملیاتی شده است.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۳:۵۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای دومین آمبولانس اهدایی کارکنان بانک سینا به مرکز بهداشت راز و جرگلان رسید بسته هستند
  • 104 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.