دوشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

با اجرای مرحله دوم برنامه پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی؛

زمان پرداخت مستمری بازنشستگانی که در سال گذشته تغییر نکرده بود، اصلاح می شود

جامع خبر:معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از اجرای پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان این سازمان خبر داد و گفت: به دلیل اصلاح سامانه پرداخت، آن دسته از بازنشستگانی که در سال گذشته تغییری در زمان دریافت مستمری خود نداشتند، زمان دریافت مستمری آنها در این مرحله اصلاح می شود.

به گزارش جامع خبراز سازمان تأمین اجتماعی، رحیم اردلان ضمن تأکید بر عدم تغییر در زمان دریافت مستمری بازنشستگانی که در سال قبل مشمول برنامه نظام پرداخت متمرکز مستمری بودند، اظهار داشت: تاریخ پرداخت مستمری آن دسته از بازنشستگان تأمین اجتماعی که از طریق بانکهایی غیر از بانک رفاه کارگران پرداخت می شود و همچنین بازنشستگانی که نام خانوادگی آنها با حروف “کاف” تا “ی” آغاز می‌شود؛ طی سه ماه به بیست و هفتم انتقال می یابد.
وی افزود: این برنامه طی ماه های مهر، آبان و آذر اجرایی می شود و دو گروه بازنشستگانی که اعلام شد در این دوره در هر ماه مستمری خود را با حداکثر ٣ روز تغییر در یافت می کنند.
اردلان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و همفکری کانونهای بازنشستگی سراسر کشور و تمامی بازنشستگانی که در برنامه پرداخت متمرکز مستمری مشارکت دارند، گفت: این برنامه برای برقراری عدالت در پرداخت مستمری و رفع همپوشانی‌ها اجرایی می شود و با تکمیل آن مستمری تمامی بازنشستگان تأمین اجتماعی از یک حساب و به صورت متمرکز پرداخت می‌شود.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای زمان پرداخت مستمری بازنشستگانی که در سال گذشته تغییر نکرده بود، اصلاح می شود بسته هستند
  • 71 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.