شنبه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۸

سازمان ملل: با تمام قوا از برجام حمایت می کنیم

سازمان ملل: با تمام قوا از برجام حمایت می کنیم

جامع خبر(جامع نیوز):سازمان ملل متحد در پیامی بمناسبت سالگرد اجرایی شدن توافقنامه هسته ای از عزم راسخ طرفین بر اجرای آن ابراز خرسندی کرد و خواستار ادامه پایبندی همه طرفین در اجرای مفاد آن شده است.

به گزارش جامع خبر؛ فرهان حق قائم مقام سخنگوی دبیر کل سازمان ملل در کنفرانس خبری روز دوشنبه اولین سالگرد اجرایی شدن برجام این توافق را یک دستاورد تاریخی میان ایران و کشور های جهان توصیف کرد.
سخنگوی گوترش در ادامه، توافق هسته ای را تاکیدی بر اهمیت تلاش های دیپلماتیک برای اطمینان از صلح آمیز بودن برنامه های هسته ای ایران و تضمین صلح و امنیت منطقه خواند و از این که همه طرفین این توافقنامه بار دیگر با شرکت در نشست روز دهم ماه جاری میلادی در وین بر عزم راسخ خود در جهت اجرای موثر آن تاکید ورزیده اند، ابراز خرسندی و امیدواری کرد.
وی بر ضرورت ثمر بخش بودن نتایج اجرای این توافقنامه برای همه طرفین آن بخصوص بهره مندی مردم ایران از نتایج آن تاکید وِیژه کرد و افزود که سازمان ملل در چهارچوب قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت این سازمان و سایر تصمیم گیری های این شورا در رابطه با توافقنامه مذکور باتمام قوا از اجرای این توافقنامه از سوی همه طرفین حمایت می کند.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۲ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای سازمان ملل: با تمام قوا از برجام حمایت می کنیم بسته هستند
  • 93 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.