شنبه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۸

در پی داد وستد 1600 تن ورق فولاد؛

معامله نخستین محموله اموال تملیکی در بورس کالا کلید خورد

معامله نخستین محموله اموال تملیکی در بورس کالا کلید خورد

جامع خبر(جامع نیوز):نخستین محموله سازمان اموال تملیکی امروز در بورس کالای ایران مورد معامله قرار گرفت.
به گزارش جامع خبراز بورس کالای ایران، امروز ۲۲دی ماه بیش یک هزار و ۶۰۰ تن ورق فولادی تو سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با قیمت پایه یک هزار و ۵۰۰ تومان در هر کیلو عرضه شد که در رقابت خریداران با نرخ یک هزار و ۵۷۵ تومان به فروش رسید. همچنین ورق های معامله شده از کره جنوبی وارد شده و با تقاضای ۴ هزار ۸۰۰ تنی در بورس کالا روبه رو شد. وزن کلی ورق های پذیرش شده سازمان اموال تملیکی در بورس کالای ایران ۳۴هزارو ۴۱۲ تن از کشورهای کره جنوبی، ایتالیا و بلژیک بوده است که به صورت عرضه های متفاوت روی تابلوی بورس کالای ایران خواهند رفت.
گفتنی است، کلیه معاملات سازمان اموال تملیکی در چارچوب قانون و همچنین مقررات بورس کالای ایران صورت می گیرد و خرید ها از سوی معامله گران بدون هیچ نقصی صورت می گیرد. همچنین پس از فروش کامل این محصول سازمان اموال تملیکی در بورس کالا، مقدمات عرضه سایر محصولاتی که شرایط فروش در بورس کالای ایران را داشته باشند، فراهم می شود.
براساس این گزارش، اوایل دی ماه جاری بود که مدیرعامل سازمان اموال تملیکی از نهایی شدن عرضه کالاهای متروکه این سازمان در بورس کالا خبر داده بود که امروز نیز نخستین محموله این سازمان معامله شد.
امین دلیری گفته بود، با عرضه محصولات سازمان اموال تملیکی در بورس کالا، معاملات این سازمان برای همگان شفاف تر خواهد شد، ضمن آنکه با عرضه کالاها در بورس دامنه مشتریان وسیع‌تر، شکل فروش کامل‌تر و در نتیجه شفافیت اقتصادی بیشتر می‌شود.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۴:۰۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای معامله نخستین محموله اموال تملیکی در بورس کالا کلید خورد بسته هستند
  • 38 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.