شنبه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۸

حسین ناجی بعنوان عضو جدید شورای رقابت منصوب شد

حسین ناجی بعنوان عضو جدید شورای رقابت منصوب شد

جامع خبر(جامع نیوز):رییس‌ جمهوری به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی حسین ناجی را برای یک دوره ۶ ساله به عنوان عضو جدید شورای رقابت منصوب کرد.
به گزارش جامع خبر؛ متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مهندس حسین ناجی
در اجرای جزء (۶) بند (الف) ماده (۵۳) قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاست‌های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی، بنا به پیشنهاد وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و نظر به تخصص و شایستگی جناب‌عالی، به موجب این حکم برای مدت ۶ سال به عنوان صاحب‌نظر در امر صنعت به «عضویت شورای رقابت» منصوب می‌شوید.
توفیق شما و سایر اعضای محترم آن شورا را در انجام شایسته وظایف و مسؤولیت‌های محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
حسن روحانی»
به گزارش ایرنا شورای رقابت با هدف تسهیل‌کنندگی فعالیت بخش خصوصی و به طور کلی‌تر عرصه اقتصادی و نوعی عامل برای کاهش ریسک در این بخش شکل گرفت تا بخش خصوصی با ورود به بازار نگران انحصارات و رقبای انحصارگر خود نباشد.
این شورا براساس موضوع ماده ۵۳ قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه و اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی تشکیل شده است. ریاست این شورا را رضا شیوا بر عهده دارد.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای حسین ناجی بعنوان عضو جدید شورای رقابت منصوب شد بسته هستند
  • 77 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.