سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷

سقف برداشت از خودپردازها در ایام عید افزایش می یابد

سقف برداشت از خودپردازها در ایام عید افزایش می یابد

جامع خبر(جامع نیوز):تمام بانک ها و موسسات اعتباری عضو مرکز شتاب از تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال جاری الی ۱۵‏ فرودین ماه سال ۱۳۹۶ مجازند سقف برداشت وجه از خودپردازها را تا مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به صورت درون بانکی افزایش دهند.

به گزارش جامع خبراز بانک مرکزی، این بانک با توجه به در پیش بودن ایام نوروز و به منظور رفاه حال هموطنان، ارایه خدمت «افزایش سقف برداشت تا مبلغ ۵۰۰ هزار تومان» از خود پرداز های شبکه بانکی کشور را مجاز اعلام کرد.
این اقدام همه ساله در ایام پایانی سال و با نزدیک شدن ایام عید نوروز از سوی شبکه بانکی کشور به صورت هماهنگ و منسجم انجام می شود. بدین منظور شبکه بانکی با ارائه بی وقفه خدمات به آحاد مردم، شرایط را برای استفاده بدون دغدغه خاطر هموطنان از خدمات بانکی فراهم می کند.

بر این اساس بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، موارد زیر را به منظور خدمت‌رسانی مطلوب به مشتریان به بانک ها ابلاغ کرد :

از تاریخ ۲۰‏.۱۲‏.۹۵ الی ۱۵‏.۱‏.۹۶ تمام بانک‌ها مجاز هستند نسبت به تنظیم منوی برداشت وجه تا مبلغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به صورت درون بانکی (local) اقدام کنند.

بانک‌ها مجاز هستند با توجه به تامین وجه شعب در این ایام توسط بانک مرکزی، نسبت به تنظیم کاست‌ها و اسکناس‌گذاری در خودپردازها، با توجه به موقعیت جغرافیایی و تقاضای عمومی دریافت وجه، اقدام کنند.
پس از اتمام طرح و برای پرهیز از سردرگمی مشتریان و امکان برگشت سریع به حالت اول می‌بایست حداقل تغییرات در منوی نقد سریع (Fast Cash) دستگاه‌های خودپرداز انجام شود. پیشنهاد می‌شود در این خصوص از منوی «سایر مبالغ» برای برداشت‌های بیش از دویست هزار تومان استفاده شود.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۳:۲۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای سقف برداشت از خودپردازها در ایام عید افزایش می یابد بسته هستند
  • 18 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.