چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

۳۰ درصد بلیت های نوروزی قطار به فروش رفت

جامع خبر(جامع نیوز):معاون مسافری راه‌ آهن از تکمیل ۳۰ درصد ظرفیت‌ صندلی‌ قطارها برای سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: مسیرهای مشهد در بسیاری از ایام سفر ۱۰۰ درصد خریداری شده است.

به گزارش جامع خبر؛ «میرحسن موسوی» با اشاره به آخرین وضعیت فروش بلیت‌های نوروزی راه‌آهن اظهار داشت: از زمان آغاز پیش فروش بلیت‌های نوروزی (۱۷ بهمن) تاکنون حدود ۳۰ درصد از ظرفیت صندلی‌ها پر شده است و متقاضیان همچنان می‌توانند با مراجعه به مراکز فروش و یا به شکل برخط (آنلاین) برای خرید بلیت اقدام کنند.
معاون مسافری راه‌آهن در ادامه با بیان اینکه در روزهای گذشته با وجود شدت نزولات آسمانی سیر قطارها بدون هیچ مشکلی انجام شده است،گفت: بارش باران و وقوع سیلاب، برف و کولاک و حتی هجوم ریزگردها نتوانست هیچ اختلالی در شبکه ریکی ایجاد کند و قطارها با کمترین مشکل موفق به جابه جایی مسافران شدند.
موسوی تصریح کرد: سیل در کرمان اندکی بر حرکت قطارها اثر گذاشت اما با تلاش کارکنان راه‌آهن خطوط ترمیم شد و قطارها به حرکت خود ادامه دادند.
به گفته وی، در مشهد مقدس، تبریز و شمال غرب کشور با وجود کولاک و بارش شدید، با استفاده از ماشین‌آلات برف روب خطوط آماده سیر شد و یخ‌زدگی سوزن‌ها به موقع برطرف شد.
معاون مسافری راه آهن افزود: مشکل حرکت شن‌های روان که خطوط راه‌آهن در سیستان و بلوچستان را پوشانده بود، نیز به موقع پاکسازی شد.
موسوی با بیان اینکه در زمان بارش نزولات آسمانی لحظه به لحظه حرکت قطارها و احتمال شکستگی ریل‌ها توسط ماموران راه‌آهن تحت کنترل قراردارد، گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه اتفاق باید وضعیت خطوط به طور مرتب کنترل شود.
برای ایام تعطیلات نوروزی شرکت های حمل و نقل ریلی در کشور بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار صندلی آماده کرده اند که تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار بلیت در مسیرهای مختلف به فروش رفته است.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲:۰۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای ۳۰ درصد بلیت های نوروزی قطار به فروش رفت بسته هستند
  • 56 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.