شنبه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۸

در سازمان تأمین اجتماعی مدیریتی پاک و سالم مستقر است

در سازمان تأمین اجتماعی مدیریتی پاک و سالم مستقر است

جامع خبر(جامع نیوز):دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران در مراسم جشن بزرگ جامعه کارگری و بازنشستگی ضمن تبریک روز جهانی کارگر، گفت: در دولت تدبیر و امید شاهد توجه بیشتر به جامعه کارگری و بازنشستگان هستیم و در سازمان تأمین اجتماعی با مدیریت پاک و سالمی که مستقر شده، ارتقاء قابل توجهی در خدمت رسانی به کارگران و بازنشستگان بوجود آمده است.

به گزارش جامع خبراز سازمان تامین اجتماعی، نصرالله دریابیگی در این مراسم، مدیریت دکتر نوربخش در سازمان تأمین اجتماعی را سالم و پاک دانست و گفت: هفته گذشته در سازمان تأمین اجتماعی دیداری با دکتر نوربخش داشتیم و پس از این دیدار دوستانی به من تلفن زده و گفتند که از دکتر نوربخش عیدی و سکه چقدر دریافت کرده ام؛ من هم واقعیت را گفتم که از ایشان یک کتاب قانون تأمین اجتماعی و یک سیم کارت اعتباری رایتل عیدی گرفته ام و ایشان مدیر پاک و سالمی هستند.
وی با تأکید بر اینکه کارگران از دولت و مسئولین کشور عدالت اجتماعی و امنیت شغلی می خواهند، گفت: از تلاش های صورت گرفته در دولت تدبیر و امید طی نزدیک به ۴ سال گذشته تشکر می کنیم.
دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران با بیان اینکه جامعه کارگری در پیروزی انقلاب اسلامی و صیانت از انقلاب در همه دوران ها نقش محوری داشته است، اظهار داشت: کارگران از اولین اقشاری بودند که با لبیک به امام خمینی(ره) و با اعتصاب های گسترده بزرگترین ضربات را به رژیم ستمشاهی وارد کردند.
دریابیگی مشکلات امروز جامعه کارگری را ناشی از سیاست گذاری های غلط در حوزه های اجتماعی و اقتصادی طی ادوار گذشته ارزیابی کرد و گفت: یکی از کارهایی که از ابتدای اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها مورد غفلت قرار گرفته، عدم اختصاص سهم ٣٠ درصدی تولید کنندگان است که این وضعیت منجر به ایجاد مشکلات گسترده برای واحدهای تولیدی و کارگران شاغل در این واحد ها شده است.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای در سازمان تأمین اجتماعی مدیریتی پاک و سالم مستقر است بسته هستند
  • 30 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.