یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

فراخوان جشنوارۀ عکس سلفی با عنوان” کارگر، تلاش و زندگی” منتشر شد

فراخوان جشنوارۀ عکس سلفی با عنوان” کارگر، تلاش و زندگی” منتشر شد

جامع خبر(جامع نیوز):فراخوان دومین جشنوارۀ عکس سلفی با عنوان” کارگر، تلاش، زندگی” به مناسبت نامگذاری سال ٩۶ با عنوان اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال و گرامی داشت هفته کار‌و‌کارگر منتشر شد.

بنابراین گزارش، اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی با همکاری شرکت فرهنگ فیلم تهران با هدف ارج نهادن به تلاش های شبانه روزی کارگران عزیز در بخش های مختلف صنعتی، تولیدی، معدنی، کشاورزی و خدماتی به منظور ارتقای انگیزه های کاری، انعکاس و ماندگار کردن صحنه های جذاب و تاثیرگزار عرصه های مختلف زندگی شغلی و ایجاد فضای پر نشاط و خلاقانه در فضای غیر رسمی سازمانی به منظور تحرک و پویایی در محیط کاری و نیل سریع تر به اهداف سازمانی جشنوارۀ عکس سلفی با عنوان” کارگر، تلاش و زندگی”را برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، علاقمندان به حضور در این جشنواره می بایست طبق موضوع های زیر عکس خود را به ثبت برسانند.

۱- کارگر و محیط کار، ٢- کارگر و مطالعه، ٣- کارگر و فعالیت هنری، ۴- سفرۀکارگری، ۵- سفر یا ماموریت اداری، ۶- سلفی با اعضای خانواده، ٧- جمع دوستانه و شاد

مقررات شرکت در جشنواره عبارتند از :

١- هر عکاس می‌تواند ٣ قطعه عکس شماره گذاری شده به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل : نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس را به آدرس پست الکترونیک photo@tamin.ir ارسال نماید.

٢- عکس ها باید در محل کار و یا دارای نشانه هایی از کار مانند لباس کار، ابزار کار و… باشند.

٣- پردازش تصاویر درحد تصحیح رنگ و کادر لازم است تا جائیکه خدشه ای به اصل عکس وارد نکند.

۴- عکسهای منتخب جهت استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی ، انتشاراتی و اطلاع رسانی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است.

۵- رای هیات داوران قطعی و اعتراضی به آن پذیرفته نیست.

۶- به عکس‌های ارسالی فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

٧- ارسال اثر و شرکت در جشنواره به منزله اعلام مالکیت معنوی عکس ها خواهد بود. در صورت اثبات خلاف این ، عکس حذف می‌شود و عواقب حقوقی آن به عهده ارسال کننده اثر می‌باشد.

٨- شرکت در جشنواره به معنی پذیرش مقررات این فراخوان است.

٩- تصمیم گیری درباره مسایل پیش بینی نشده جشنواره بر عهده برگزارکننده خواهد بود.

عکاسان باید آثار خود را حداکثر تا پایان وقت اداری یازدهم خرداد ١٣٩۶ به پست الکترونیکی دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

این گزارش حاکیست، به عکس اول لوح یادبود جشنواره و ۲ سکه تمام بهار آزادی و به نفر دوم و سوم نیز به به ترتیب لوح یادبود به همراه ۵/۱ و ۱ سکه تمام بهار آزای اهدا و به ١۵ نفر از هنرمندانی که آثارشان پس از داوری پذیرفته شده مبلغ ۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال بعنوان حق التصویر تقدیم می شود.

علاقمندان جهت مشاهده جزئیات فراخوان و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.tamin.ir و صورت لزوم می توانند با شماره های تلفن ۶۴۵٠٣١٧۶، ۶۶۵٩۶۶٢١ و یا شماره ٨٨۶۶۵٧٢۶ تماس حاصل نمایند.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای فراخوان جشنوارۀ عکس سلفی با عنوان” کارگر، تلاش و زندگی” منتشر شد بسته هستند
  • 46 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.