چهارشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

با هدف ارتقای خدمات الکترونیکی برگزار شد؛

نشست مشترک مسئولین استانی بانک ایران زمین با نمایندگان شرکت فن آوا

جامع خبر(جامع نیوز):جلسه بررسی عملکرد شرکت های psp با حضور جمشیدی مدیریت استان، شعبان نژاد معاون اجرائی و مهربان مسئول انفورماتیک با پور عسکر مدیر استانی شرکت فن آوا و کارشناسان این شرکت در محل مدیریت شعب استان گیلان برگزار شد.
به گزارش جامع خبر: دراین جلسه جمشیدی مدیریت شعب استان گیلان بانک ایران زمین ضمن خوشامد گوئی به مدیران شرکت فن آوا نکاتی را در خصوص ارائه هر چه بهتر و سریع تر خدمات شرکت از قبیل نصب دستگاه، سرکشی به دارندگان دستگاه کارت خوان، رفع نقص احتمالی آنان و جمع آوری pos های صفر تراکنش ارائه کرد.
پورعسکر مدیراستانی شرکت فن آوا در این جلسه با ارائه گزارش و اعلام وضعیت پایانه ها در شش ماه گذشته به تفکیک شعب ضمن تشکر از همکاری صمیمانه بانک بر ادامه روند همکاری با دقت و سرعت بیشتر تاکید کرد.
در ادامه مقرر شد بانک و شرکت فن آوا در راستای شناسائی بازارهای هدف و نصب pos ها اقدام فوری و جدی داشته و در خصوص نحوه گزارش گیری ماهانه توسط واحد انفورماتیک استان تمهیداتی از سوی شرکت اندیشیده شود.
با توجه به اهمیت posهای فروشگاهی به عنوان ابزار بازاریابی، اهمیت حفظ منافع بانک در خصوص مشتریان ویژه جهت نصب pos، کیفیت و سرعت ارائه خدمات از طرف شرکتها ،پیگیری و ارائه خدمات پس از نصب ،تکریم مشتریان پذیرنده pos و پیگیری عملکرد مطلوب pos ها از دیگر مواردی بود که به آن اشاره شد.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای نشست مشترک مسئولین استانی بانک ایران زمین با نمایندگان شرکت فن آوا بسته هستند
  • 22 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.